csen
Dětský den Gladiator Race

Dětský den Gladiator Race

Obratnost a sílu malých sportovců prověřil v OC Futurum sobotní Dětský den Gladiator Race

Dne 17. 3. 2018 se v OC Futurum v Hradci Králové uskutečnil Dětský sportovní den Gladiator Race pod taktovkou organizace Sportvisio.

Děti všech věkových kategorií si zde mohly v pohodlí krytého centra vyzkoušet překážky, s nimiž se mohou v terénu setkat na dětské verzi závodů - Kids Gladiator Race. Šplhání, skákání, přelézání, plazení… malí gladiátoři a gladiátorky si mohli na několika stanovištích prověřit svou obratnost, sílu, orientaci i přesnost. Nechyběla ani výtvarná dílna pod záštitou projektu Rodinné pasy. Malí soutěžící si za odměnu odnesli domů speciální dřevěnou gladiátorskou medaili a spoustu dalších dárečků od našich partnerů (Tesco, Rodinné pasy).

V 11 hodin ožilo atrium centra, ve kterém se příchozí mohli seznámit s výstrojí skutečných gladiátorů prostřednictvím akčních ukázek soubojů prováděných členy historického klubu Zubři. K dispozicí byl také fotokoutek s dobovou zbrojí. Součástí sobotního programu byly také dovednostní soutěže o startovné do závodu Gladiator Race Run HK – novinky z dílny Sportvisio pro rok 2018, která se koná již v neděli 1.4.2018 na Stříbrném rybníku.

Dospělí měli možnost zakoupit sportovní oblečení z nové kolekce Gladiator Race, a dozvědět se více informací o celé závodní sérii a akcích pořádaných týmem Sportvisio. V průběhu dne si trasu vyzkoušelo na 450 dětských závodníků.

 

IMG 8156 IMG 7730 IMG 7862 IMG 8181 IMG 7734

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE  ZDE >>

zpátky nahoru

F I Y