csen
SUPER VÍKEND = SUPER MOŽNOSTI!

SUPER VÍKEND = SUPER MOŽNOSTI!

Přijeďte si užít aktivní víkend s rodinou a za závoďte si u toho! 31. 3. 2018 na Křížové desítce a 1. 4. 2018 na Gladiator Race! Ve spolupráci s Topsports jsme pro účastníky Křížové desítky a Gladiator Race RUN / HK připravili příjemnou slevu 30% v půjčovně na kola, koloběžky a in-line brusle!

Platí pouze ve dnech 31.3. a 1.4.2018 v Topsports centru v kempu Stříbrný rybník. Nutná rezervace v rezervačním systému TOPSPORTS ZDE >>

Pokud řešíte, kde během SUPER VÍKENDU složit hlavu, nabízíme přespání v bungalovech a v chatkách přímo na Stříbrném rybníku. Na stránkách provozovatele areálu BK Tour (ZDE >>) se stačí zaregistrovat! Cena je 280 Kč/noc.

 

Zúčastněte se Křížové desítky a kterékoliv kategorie na Gladiator Race / Run HK a dostanete dárek v podobě Zdravé láhve Gladiator Race (https://goo.gl/QL1FXP)! Máte na víc? Zvládnete 3 závody během víkendu? Za to si rozhodně zasloužíte odměnu! Dejte si Křížovou desítku, Gladiator Race / Run HK v kategorii jednotlivec i ve štafetě a triko Craft (https://goo.gl/VzQNNn) dle vašeho výběru je vaše! Jdete do toho?

 

mapa 04 01 01 mapa s vyznacenym okruhem

 

V Blízkosti obou závodů se můžete projet na jedné z nejdelších tras na inline v ČR!

Tipy na výlet od Městské lesy naleznete  ZDE >>

Užijte si Velikonoční víkend aktivně s celou rodinou!

 

 

zpátky nahoru

F I Y