csen
LÉTO SE SPORTVISIO BUDE PATŘIT DĚTEM

LÉTO SE SPORTVISIO BUDE PATŘIT DĚTEM

Od 11. července se naplno rozběhnou Sportovní příměstské kempy na Stříbrném rybníku. Už druhé léto s námi Vaše děti budou trávit v několika turnusech. Příměstský kemp funguje od pondělí do pátku (8-16h), kdy mají děti nabitý harmonogram všestranným sportovním vyžitím.

Kempy jsou vhodné pro děti od 6 do 13let. Mezi oblíbené aktivity patří jízdy zručnosti na kole, triatlon, koloběh, pohybové hry na inline bruslích, míčové hry a nesmí chybět lanové aktivity nebo modifikovaná olympiáda. Každý den mají dětí jiný program a sáhnou si na zcela nové sportovní pomůcky a vyzkouší netradiční pohybové aktivity. Sportovní zážitky Vašich ratolestí budeme dokumentovat a fotogalerie budou dostupné jak na FB stránkách: https://www.facebook.com/sportvisio/, tak ve fotogalerii na webu:http://sportvisio.cz/akce/detske-kempy/fotogalerie-sportovni-kempy.html.

Zde jsou volné termíny, kam ještě stále můžete přihlásit Vaše děti a dopřát jim tak kvalitní sportovní zážitek pod vedením zkušených instruktorů s pedagogickým vzděláním.

18.7- 22.7.2016

1.8- 5.8.2016

8.8.- 12.8.2016

Přihlášky a informace o platbě najdete zde: http://sportvisio.cz/akce/detske-kempy/primestske-tabory.html

 

DSCN4418

DSCN4408

DSCN4381

DSCN4414

zpátky nahoru

F I Y