csen

 

Ročník 2022

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  -  ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>

 

Ročník 2021

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  -  ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>

 

Ročník 2020

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  -  ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>

 

Ročník 2019

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  -  ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>

 

Ročník 2018

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  -  ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>


Ročník 2017

ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ  - ZDE >>
Dětské závody -  ZDE >>

 

2016 -  ZDE >>

2015 -  ZDE >>

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022 1:18:59 Zbyšek Lhota Eleven Run Team M30-39
2021 1:22:06 Milan Kohout  Silvini Madshus Team M40-49
2020 1:21:28 David Pecina Eleven Run Team M40-49
2019 1:19:32 Lhota Zbyšek Eleven Run Team M30-39
2018 1:16:02 David Pecina Eleven Run Team M40-49
2017 1:15:41 Luboš Gaisl  Eleven Run Team M30-39
2016 1:13:14  Milan Janata Salming Running Team M30-39
2015 1:16:34 Veber Josef LK Tatran Chodov M40-49

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022 1:23:26 Barbora Jíšová Eleven run team Z30-39
2021 1:28:42 Barbora Chumlenová AC Mladá Boleslav Z30-39
2020 1:26:12 Barbora Jíšová Eleven run team Z18-29
2019 1:25:49 Barbora Jíšová Eleven run team Z18-29
2018 1:20:27 Barbora Jíšová Eleven run team Z18-29
2017 1:26:04 Táňa Metelková TJ Sokol Hradec Králové Z40-49
2016 1:33:20 Simona Jiřičková   Z30-39
2015 1:31:00 Marcela Rambová Gomango Z40-49

 

TOP TEN nejlepších časů historie:

Pořadí Čas Jméno Rok Klub Kategorie
1. 1:13:14 Milan Janata 2016 Salming Running Team M30-39
2. 1:14:35 Jan Mrázek 2016 Mapy.cz/Salomon M30-39
3. 1:15:41 Luboš Gaisl  2017 Eleven Run Team M30-39
4. 1:15:58 David Pecina 2017 Eleven run team M40-49
5. 1:16:02 David Pecina  2018 Eleven run team M40-49
6. 1:16:34 Josef Veber  2015 LK Tatran Chodov M40-49
7. 1:17:37 Josef Veber 2016 LK Tatran Chodov M40-49
8. 1:17:49 Luboš Gaisl 2015 Eleven Run Team M40-49
9. 1:18:44 Josef Veber 2018 LK Tatran Chodov M40-49
10. 1:18:59 Zbyšek Lhota 2022 Eleven Run Team M30-39

F I Y