csen

 

Dobrý den,
ráda bych Vám i celém týmu Sportvisio, organizátorům a dobrovolníkům chtěla poděkovat za uspořádání akce Gladiator Race / Run Český ráj. Byl to opravdu neskutečný zážitek vidět okolí mého domova z trochu jiné perspektivy. Byl to můj první závod tohoto typu a musím uznat, že nebyl rozhodně poslední! Výborná organizace, krásná krajina, přijemní a povzbuzujíci dobrovolníci, kteří nám ten závod zpříjemňovali. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY a přeji Vám mnoho účastníků na dalších akcích, minimum zranění a brzy naviděnou při dalším závodě.

S pozdravem Eva Klementová

 

Vynikající trasa, vynikající závod. Krásná příroda, úžasná památka hradu Kost. Co více si při půlmaratonu přát. Sympatické závodnice až sem si z toho rozbil držku na trati. Těším se na další ročník. 

Venca Fialka

 

Nádherná trasa přírodou, skvělá organizace, prostě super!!

Lenka Podráská

 

Skvělá organizace, krásné prostředí a dobrá trať přírodou. Jako všichni ...hodnotím super, skvělý, paráda... Kolena dostali zabrat, ale dal jsem to - můj první půlmaraton a doufám, že ne poslední. Za tři týdny v Hradci ahoooooj.

Jozef Ungvári 

Mne se to strasne libilo a prvni co udelam, jestli se nedostanu na Berlin marathon, tak se prihlasim do Raje! Bylo to fakt paradni. Trasa, atmosfera, prostredi...

Hana Hauserova

 

Užasný závod, nádherná trasa a super organizace. Teším se na další ročník a taky do Hradce.

Mirka Péčová 

 

Moc pěkná trasa a skvělá organizace. A toho jídla na občerstvovačkách o_O

Aleš Nehyba

 

stručně řečeno: To nemělo chybu!

Jiří Macek

 

“Ročně běhám kolem 40 závodů a ten váš nedělní řadím do top 5. Organizace celkově zvládnutá (registrace bez fronty, parkování ok, start dle propozice žádné zpoždění). Trať naprosto úžasná. Ale jedna věc, kvůli které i píšu, je značení trati. To máte jednoznačně nejlepší. Na závodech se dost často ztrácím. U vás to i přes relativně komplikovanou a dlouhou trať nešlo. Takže celkově za mě jednička!!!! Díky.”
Michal Roštejnský

“Dobrý den, závod se mi moc líbil a běžel jsem ho na doporučení od kamaráda, který se účastnil minulý rok. Závod byl dobře organizačně zvládnutý s ohledem na počet závodníků a místo konání startu a cíle (myslím tím že to bylo v lese). Jinak děkuji za pořádání závodu a držím palce do příštích let. Když bude zdraví sloužit určitě se budu účastnit i dalších ročníků.”
Barthel Libor

“Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za přípravu a organizaci tohoto závodu. Zúčastnila jsem se běhu na 11km a mí synové Martin a Robert dětského běhu. Běžel i můj syn Robert s postižením střední mentální retardace to není ani tak důležité. Ale byla jsem moc ráda, že pan pořadatel akceptoval, že Robert neměl na noze čip (prostě si jej nechtěl nasadit), měl jej na ruce, pán kývnul, že může být. Robert doběhl ve své kategorii poslední (na to je zvyklý), ale nevzdal to a dokonce jej pan "cyklista" vodič cestou povzbuzoval. Nakonec jste mu dali i výsledný čas, což bylo od Vás moc milé. Takže jsme se doma radovali celá rodina. A já si těch 11km moc užila. Trasa jasná, dobře značená, lidé povzbuzovali a počasí se nakonec taky vzpamatovalo. Budeme se těšit na další ročník.”
Hana Matthissen

“Dobrý den, děkuji za pořádání závodu. Závod byl super, organizace na jedničku, trať i přes nepřízeň počasí super. Takže hodnocení na jedničku s hvězdičkou.”
Děkuji Radmila Ptáčková

“Jednalo se o můj první závod na delší trať (po 5 km závodu), první půlmaraton a ještě navíc v terénu (vždy jsem běhala po asfaltu), proto pro mě bylo trochu obtížnější zvládnout terén, který byl trošičku "zpracován" deštivým počasím, ale o to větší byla radost a pýcha při doběhu (sice mezi posledními, ale cíl byl doběhnout :) a to se zdařilo). Co se týče organizace: registrace proběhla hladce, občerstvení i při obrovském počtu lidí bylo dostupné, parkování bylo zorganizované také na jedničku (i když parkování mezi stromky vyžadovalo více řidičské zručnosti, ale to je dáno prostředím). Shrnutí tedy je velká spokojenost, krásné prostředí Českého Ráje, i přes velký počet účastníků nepůsobil závod tak masově a komerčně. Takže děkuji za zorganizování a možnost zúčastnit se!”
Renáta Libichová, Turnov

“Dobrý den, za mě prosím poděkujte všem organizátorům a dobrovolníkům na občerstvovačkách a na trase, a pak všem, co po závodě uklízeli. Taky moc děkuju za startovní číslo 1111. Hodně dalších podařených závodů.”
J.Šulcová

 

Mnohokrát dekuji za nádherný závod. A že jste nám jej umožnili běžet. Trasa byla dokonalá! Ostatní pořadatele ať si z vás berou příklad. Organizace v zázemí taky na jedničku. Proste výtečný zážitek. Díky vám za něj!

David Kocian

 

Ahoj, bylo to fakt super a trať byla skvělá. Běželo se pěkně a fakt to byl moc příjemný běh. Servis a služby perfektní, jako vždy!

Měj se fajn a těším se na maratonu v HK! F.

 

Milí organizátoři,

moc jsme si to včera užili, zařídili jste kromě jiného i krásné počasí. Protože nejsme ostřílení závodníci, byli jsme spokojeni se vším, dokonce se dalo i vysprchovat. Frontu na registraci jsme chytli ještě docela malou, ale je pravda, že pak u okénka byl docela zmatek, hlavně pro vás, kteří jste vydávali najednou několik různých věcí několika různým lidem, jednomu přes druhého. Ale dobře to dopadlo :-) Jinak všechno bylo perfektně zvládnuté, kvalitní zásobení občerstvovaček atd.

Moc děkuji za tým Total Vital a těšíme se na příští rok!!!

Kateřina Vysloužilová

 

Dobry den,

Děkuji moc za tuto akci, byla to moje první půlka. Běhám zásadně v přírodě, doufám, ze budou i další ročníky!

Feedback: super občerstvení, kontroly na křižovatkách, všichni fandili, super ☺

Měli jsme trochu problém zaparkovat, fronty na záchody před závodem byly také děsivý, pak jsem se někde doslechla, ze tam jsou ještě další, někde vzadu v kempu.. takže možná nějaký ukazatel na to. Jsme v pořadatelském tymu akce pro zhruba 750 lidi, takže vám fandím ☺ Všichni jsme odjížděli s úsměvem na tváři.!

Díky Jedna z panenek

 

Dobrý den,

moc jsem si závod užila, jsem běžec teprve chvilku, takže má trať byla ta kratší, ale příští rok se doufám postavím na trať půlmaratonu. :) Trať byla krásná, jak profilově tak i terénem rozmanitá, ale pořád si myslím, docela rychlá, protože i já jako začátečník jsem na ní byla schopná celou dobu běžet kolem 6:15min/km :) cítila jsem se výborně, nejvíce se mi líbily úseky s pískem, kde si člověk připadal, že běží na místě, ale o to to bylo záživnější :) Fronty nejsou Vaše chyba, my přijeli zavčasu, kolem 9té hodiny, nikde nikdo, byla jsem 5tá ve frontě.. měli jste na vyzvednutí čísel času dost, to že lidi jsou s prominutím telata a chodí na poslední chvíli, s tím asi nic neuděláte.. :) Vzala jsem s sebou i syna, který je absolutní neběžec a i on, když viděl děti běžet, svou trať zaběhl :) Jediné co bych docela uvítala by byl čipový čas, protože jsem stála téměř na konci celého startovního pole a než jsem přeběhla startovní koberec uběhlo dost času, takže jsem jistě čistý čas měla ještě o něco lepší.každopádně za mě co se léta a podzimu týká nejlepší závod prozatím.. Perfektní značení a milí lidé okolo trati pocit ještě umocnili :) Děkuji za super zážitek a čelenku, již druhá od Eleven - mám ještě jednu z Karlštejna :)

Hodně štěstí s pořádáním dalších akcí a spousty nadšených běžců přeji :)

J. Žitníková

 

Zdravím celý tým pořadatelů,

v první řadě vás chci všechny pochválit a poděkovat za uspořádání tak parádního závodu v nádherném prostředí. Nemohu moc porovnávat se závody tohoto typu, protože to byl můj první půlmaraton, ale mám zkušenosti s pořádáním velkých sportovních akcí jako dobrovolník, takže zpětnou vazbu nějak poskytnout mohu, ale je především z pohledu závodníka. V první řadě musím opět hodnotit pozitivně - zajímavá trasa (především kladně hodnotím převažující měkký terén v čele se zajímavými písčitými cestami :-) a proměnlivý profil trati), závod díky tomu příjemně plynul a nebyl ani v nejmenším monotónní :-) Značení bylo naprosto bez problémů.

Lehce negativní připomínky mám asi jen dvě. 1. umístění občerstvovačky v Meziluží bych rozhodně preferoval spíš nad nejnáročnějším stoupáním celé trasy než pod ním. 2. Nevím jak přesně byla naměřená trať, ale od značky 20 km do cíle to bylo maximálně 700 metrů.

Radek Čuda

 


Dobrý den, Chtěl bych Vám poděkovat za bezvadný nedělní sportovní zážitek na Branžeži. Hodnotím za 1. Hvězdičku přidám "na tuty" za rok, to už bude určitě i "rychlejší" registrace. Ať se Vám daří a za rok v Českém ráji opět na viděnou.

Váš fanoušek a nadšený běžec Roman Koravský

 


Eleven půlmaraton byl můj první půlmaraton, resp.muj první závod delší než 5km :-)

Trasa byla skvěla, trochu náročnější, ale super.

Ráda bych poděkovala za podporu a fandění všem organizátorům, nejen v cíli, kde jsem měla hlasitou podporu i jako 10. od konce :-), ale určitě chci poděkovat všem lidem podél trasy. Byli skvělí :-)

Pokud bych mohla mít jednu výtku, hodně by se mi líbilo, kdyby všichni účastníci dostali medaili za zvládnutí trasy. Přiznám se, že mi bylo smutno, že jedinou upomínkou na můj první velký závod je jen startovní číslo. Myslím si, že byste v pohodě mohli o cenu medaile navýšit startovné. Velmi děkuji za závod i za zájem o reakce.

Eva Latislavova, Jablonec nad Nisou

 


Dobrý den, poděkování patří Vám! Nádherné okolí, pěkná trať skvělá atmosféra ... Do budoucna (vedle té fronty u registrace): zvažte prosím očekávaný nárůst počtu startujících. Závod s cca 500 účastníky má své kouzlo a porovnám-li to s městskými půlmaratony kde startuje několik tisíc lidí, tak alespoň u mne takovýto "rodinný" podnik jednoznačně vítězí !!! občerstvovačka na 12km byla trochu podpásovka, pokud do sebe člověk rychle hodí 2dcl vody a hned ho čeká takový krpál, vše mělo tendenci jít ven :-). Možná by bylo lepší umístit občerstvovačku až po výběhu nahoru a poté co to člověk rozdýchá ... seběh na 13.km byl pro moji 190cm vysokou nemotornou postavu trochu náročnější, ale rád na něj budu vzpomínat ... Snad se tam nikomu nic nestalo ... Ještě jednou moc díky za super zážitek a za rok snad znovu naviděnou! S pozdravem Roman Kmošek (s.číslo 135)

Bylo to moc prima, skvělé a prostě parádní. 

Jirka

 


Dobrý den, Nejhezčí závod, který jsem kdy běžel....

Škoda, že chybělo cca 700m do půlmaratonu. Nebýt to prezentováno jako půlmaraton, tak je to jednička s hvězdičkou, takhle 1- Mnohokrát děkuji za zážitek, krásná trasa

Wachtarczyk


 

 

 

F I Y