csen

 

Ročník 2022

Křížová desítka  ZDE >>

Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2021

Křížová desítka  ZDE >>

Dětské závody  ZDE >>

  

Ročník 2020

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2019

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2018

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2017

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2016

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2015

Křížová desítka  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2014  ZDE >>

 

Ročník 2013

muži  ZDE >>   a  ZDE >>
ženy  ZDE >>
děti  ZDE >>

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2021 0:30:23.88 Kovář Jáchym MIZUNO TEAM M18-29
2020 0:32:03 Hübl Radek RunSport Salomon Team M30+
2019 0:31:31 Šulc Vojtěch A.C.Tepo Kladno M18+
2018 0:32:25 Hubl Radek Lunsport/Salomon Team M30+
2017 0:31:54 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM M30+
2016 0:33:04 Kondratowicz Lukasz Faurecia Wałbrzych M30+
2015 0:33:02 Kovář Jáchym Tj Jiskra Litomyšl M20+
2014 0:42:23 Matoušek Josef   M30+
2013 0:33:37 Čivrný Jiří   M20+

 

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2021 0:36:23.58 Veigertová gabriela Poko run team Z18-29
2020 0:37:59 Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín Z18+
2019 0:37:12 Havránková Daniela Kerteam Z30+
2018 0:38:38 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2017 0:36:39 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z18+
2016 0:36:23 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z20+
2015 0:37:03 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2014 0:43:01 Soukupová Barbora A.C. Sparta Praha  Z30+
2013 0:37:23 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+

 

 

TOP TEN nejlepších časů historie:

Pořadí Čas Jméno Rok Klub Kategorie
1. 0:30:23.88 Kovář Jáchym 2021 MIZUNO TEAM M18-29
2. 0:31:31 Šulc Vojtěch 2019 A.C.Tepo Kladno M18+
3. 0:31:33 Hübl Radek 2019 RunSport Salomon Team M30+
4. 0:31:54 Gaisl Luboš 2017 ELEVEN RUN TEAM M30+
5. 0:31:56 Volár Jan 2019 Etriatlon Team M18+
6. 0:32:03 Hübl Radek 2020 RunSport Salomon Team M30+
7. 0:32:25 Hübl Radek 2018 Lunsport/Salomon Team M30+
8. 0:32:44 Kučera Ladislav 2018 Iscarex č.Třebová M40+
9. 0:32:46 Šacl Jiří 2019 PSK Olymp Praha M18+
10. 0:33:02 Kovář Jáchym 2015 Tj Jiskra Litomyšl M20+

 

 

F I Y