csen

  

SPORTVISIO VIRTUAL

Nejlepší motivace pro Váš celoroční trénink

 

_______________________________________________

Běhej, trénuj, závoď s námi – KDYKOLI a KDEKOLI!

 

 • Na rok 2021 jsem pro Vás připravili běžeckou výzvu, která nezná slovo limit.

 • Běžecké výzvy SPORTVISIO VIRTUAL Vám vedle reálných závodů v unikátní lokalitách přináší i jejich virtuální ekvivalent. Tři různé tratě a z každé z nich můžete získat originální medaile ve třech úrovních (GOLD 21km - SILVER 10km - BRONZE 5km).

 • Rozhodněte se sami, zda zvládnete bronzovou, stříbrnou nebo zlatou variantu každé lokality. Ti nejodvážnější z Vás mohou získat z každé lokalitě dokonce všechny tři úrovně. Výhodou je, že si vzdálenost můžete zaběhnout kdekoli a kdykoli během roku 2021. A nezapomínáme samozřejmě ani na děti, které mají také svoji virtuální výzvu ve třech distancích a také se třemi různými medailemi.

 • Odměnou Vám bude nejen motivace ke kvalitnímu tréninku ve Vašem známém prostředí, ale především originální medaile pro danou virtuální akci, kterou Vám zašleme na Vaši adresu. Pokud navíc zvládnete během roku virtuální výzvy všech tří distancí ve všech čtyřech lokalitách SPORTVISIO VIRTUAL, tak od nás získáte navíc jako dárek unikátní držák na všech dvanáct medailí (týká se i dětských výzev).

 

REGISTRACE

  TERMÍN VIRTUÁLNÍ VÝZVY DOSPĚLÁ VÝZVA DĚTSKÁ VÝZVA
VALENTÝNSKÝ BĚH 20. 1. - 31. 12. 2022 BRONZE 5 KM - registrace ZDE >> BRONZE 1 KM - registrace ZDE >>
KŘÍŽOVÁ DESÍTKA 20. 3. - 31. 12. 2022 SILVER 10 KM - registrace ZDE >> SILVER 3 KM - registrace ZDE >>
HRADECKÝ PŮL/MARATON 20. 8. - 31. 12. 2022 GOLD 21 KM - registrace ZDE >> GOLD 5 KM - registrace ZDE >>
 

CENÍK

DOSPĚLÍ  |  GOLD 21 KM - SILVER 10 KM - BRONZE 5 KM

DĚTI  |  GOLD 5 KM - SILVER 3 KM - BRONZE 1 KM

329,- Kč

149,- Kč

 

PROPOZICE

Místo: Kdekoliv na světě
Trasa: Běžec si sám může zvolit terén a trasu, kde si závod zaběhne. 

 

KATEGORIE
 
DOSPĚLÍ:
 • KATEGORIE ŽENY / MUŽI bez omezení věku - vyber si vzdálenost na jakou si troufneš a dle Tvého výkonu obdržíte také odpovídající medaili. Troufnete si na všechny? Můžete je mít, ale musíte zvládnout všechny distance samostatně (nikoli v rámci jednoho tréninku).

TRAŤ:    GOLD 21 KM |     SILVER 10 KM       |       BRONZE 5 KM

 

DĚTI: 
 • KATEGORIE DĚTI DO 15 LET - vyberte si vzdálenost na jakou si troufnete a dle Tvého výkonu obdržíte také odpovídající dětskou medaili. Troufnete si na všechny? Můžete je mít, ale musíte zvládnout všechny distance samostatně (nikoli v rámci jednoho tréninku).

TRAŤ:    GOLD 5 KM      |     SILVER 3 KM       |       BRONZE 1 KM

 

_______________________________________________

 

JAK NA TO?

 1. Vyberte si virtuální výzvu a vzdálenost (GOLD-SILVER-BRONZE), které se chcete zúčastnit. Registrujte se a uhraďte zápisné ZDE >>. Pravidla registrace naleznete ZDE >>.
 2. Začněte postupně nabíhat kilometry výzvy, pro kterou jste se rozhodli. Nezapomeňte si trasu a výsledek vždy elektronicky zaznamenat (např. aplikace v mobilním telefonu nebo sportovní hodinky). Příklad  ZDE >>
 3. Záznam Vašeho běhu si stáhněte do souboru GPX typu track (trk) nebo jako fotografii či printscreen (JPG). Soubor GPX je vhodnější, protože automaticky načte Vaše údaje. Tento důkaz o Vašem běhu vložíte do Vašeho profilu v sekci Můj virtual do dané výzvy. Detailní postup najdete ZDE >>.
  4. Jakmile dosáhnete hranici naběhaných kilometrů dané výzvy, přijde na Váš email potvrzení o splnění výzvy a následně na Vaši adresu uvedenou při registraci zasloužená medaile a finišerský balíček. (Pokud se rozhodnete, že během krátké doby chcete Vy nebo Vaše děti splnit více distancí, napište nám na email: virtual@sportvisio.cz a my Vám vše pošleme naráz.).
  VÝSLEDKY VAŠICH VIRTUÁLNÍCH BĚHŮ VKLÁDEJTE PROSÍM POUZE DO SVÉHO REGISTRAČNÍHO PROFILU DO SEKCE MŮJ VIRTUAL. NEPOSÍLEJTE JIŽ NA NÁŠ EMAIL. DĚKUJEME.

_______________________________________________

 

V CENĚ REGISTRACE                                   

kat. DOSPĚLÍ:
 • originální medaile SPORTVISIO VIRTUAL 2021  
 • poštovné a balné v rámci ČR*
 • virtuální startovní číslo ke stažení  ZDE >>
 • účast na projektu SPORTVISIO VIRTUAL
 • zpracování výsledků
 • památeční diplom ke stažení ve svém profilu MŮJ VIRTUAL 
 • originální držák SPORTVISIO VIRTUAL 2021 na všechny medaile ZDARMA  (při splnění všech dvanácti výzev, tj čtyři lokality a tři různé distance) **

 

kat. DĚTI:
 • originální medaile SPORTVISIO VIRTUAL 2021  
 • poštovné a balné v rámci ČR*
 • virtuální startovní číslo ke stažení  ZDE >>
 • účast na projektu SPORTVISIO VIRTUAL
 • zpracování výsledků
 • památeční diplom ke stažení ve svém profilu MŮJ VIRTUAL 
 • originální držák SPORTVISIO VIRTUAL 2021 na všechny medaile ZDARMA  (při splnění všech dvanácti výzev, tj čtyři lokality a tři různé distance) **

 

*Poštovné mimo ČR si lze přiobjednat při registraci výzvy (v rámci Evropy: 120,- Kč / mimo Evropu: 150,- Kč)

** Vzhledem k nadstandartní velikosti a konstrukci držáku je předání podmíněno osobním vyzvednutím, popř. příplatkem za bezpečné zaslání zásilkovou službu vč. pojištění FRAGILE. Pro detaily nás kontaktujte na emailu: virtual@sportvisio.cz.

 

 

 
_______________________________________________

 

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký rozdíl je mezi výzvami GLADIATOR RACE VIRTUAL a GR8 TRAILS VIRTUAL a SPORTVISIO VIRTUAL?
Pořadatel sportovních akcí Sportvisio organizuje běžeckou sérii GR8 TRAILS (reálné běžecké závody trailového charakteru) SPORTVISIO BĚHY (Valentýnský běh, Křížová desítka, Hradecký půl/maraton, SportLife Run) a GLADIATOR RACE (série překážkových (OCR) běhů). Všechny tyto série mají i svůj virtuální ekvivalent. GR8 TRAILS VIRTUAL a SPORTVISIO VIRTUAL jsou výzvy na konkrétní lokalitu, ve které se reálné závody pořádají a odpovídají také vzdálenostmi jednotlivým reálným závodům (GOLD 21km - SILVER 10km - BRONZE 5km). Na druhou stranu GLADIATOR RACE VIRTUAL je tréninkovou výzvou (plánem), která má účastníky motivovat k pravidelnému pohybu a  tréninku, který je připraví na reálné závody. Tato virtuální výzva je založena na sčítání tréninkových kilometrů.
 
Jaký je rozdíl mezi dětskou a dospělou medailí?

Obě medaile jsou designově stejné, liší se pouze ve velikosti. Ilustrační foto ZDE >>

 • medaile GR8 TRAILS VIRTUAL  ZDE >>
 • medaile GLADIATOR RACE VIRTUAL  ZDE >>
 • medaile RUN SPORTVISIO VIRTUAL  ZDE >>
 
Jak mám zaznamenat svůj výsledek?
Na jakékoli měřící zařízení typu mobilní aplikace, sportovní hodinky, z nichž je výstup: vzdálenost, čas, datum.
 
Pokud dítě nemá sportovní hodinky, jak zaznamenáme virtuální trénink nebo závod?
Jednoduše lze použít mobilní aplikaci na smartphonu, resp. bude k dispozici i tzv. herní plán, na kterém si děti budou samy vybarvovat odběhané kilometry. Jako důkaz potom bude stačit vyfocený plán. Základ všech virtuálních výzev je fairplay a důvěra.
 
V jakém tvaru musím vložit svůj trénink do své výzvy?
Ideální a nejjednodušší je GPX soubor. V takovém případě se načtou automaticky všechny údaje z Vašeho tréninku.
 
Kam musím zaznamenaný výsledek vložit?
Záznam GPX Vašeho tréninku nebo fotografii či printscreen (JPG) zaznamenaného výsledku uložte do Vašeho profilu v sekci Můj virtual do dané výzvy. Detailní postup najdete ZDE >>

AKTUÁLNĚ PRACUJEME NA AUTOMATICKÉM ŘEŠENÍ PŘEPISU A ULOŽENÍ VÝKONU PŘÍMO V RÁMCI REGISTRAČNÍHO SYSTÉMU. JAKMILE BUDEME MÍT PŘIPRAVENO, BUDEME VÁS INFORMOVAT. DO TÉ DOBY JE NUTNÉ ZASÍLAT DŮKAZ O SPLNĚNÍ  VÝZVY NA UVEDENÝ E-MAIL.

 

Co to je GPX a k čemu je to dobré?

Jedná se o otevřený standard ukládání dat (v našem případě proběhlé body trasy) určených pro GPS přístroje (např. sportovní hodinky, mobilní telefony apod.). Vložením souboru GPX Vašeho tréninku do konkrétní výzvy v sekci Můj virtual se Vám automaticky načtou základní data (např. délka trasy, čas, tempo apod.).
 
Jakou vzdálenost musím zvládnout, abych získal jednotlivé medaile RUN SPORTVISIO VIRTUAL?
Délky jednotlivých výzev v daných lokalitách jsou přehledně zpracovány v tabulce výše- DOSPĚLÍ (GOLD 21 km - SILVER 10 km - BRONZE 5 km) a DĚTI (GOLD 5 km - SILVER 3 km - BRONZE 1 km).
 
Mohu splnit celou výzvu v rámci jednoho tréninku?
Ano.
 
Jakým tempem musím výzvu zvládnout?
Na rychlosti nezáleží, je volbou každého účastníka, jak rychle trasu proběhne.
 
Mohu trasu absolvovat chůzí?
Ano. Trasu lze absolvovat jakkoli vlastní silou, ovšem bez pomoci jakýchkoli jiných pomůcek (lyže, in-line brusle, kolo apod.).
 
Chtěl/a bych získat všechny tři medaile z jedné lokality, jak na to?
Registrujte se do všech tří (Gold-Silver-Bronze) výzev dané lokality, zaběhněte samostatně jednotlivé výzvy a my Vám zašleme celou sadu tří medailí z dané lokality.
 
Chtěl bych získat držák na medaile RUN SPORTVISIO VIRTUAL ze všech lokalit, jak na to?
Musíte zvládnout všechny předepsané distance v každé lokalitě (tzn. Valentýnský běh, Křížová desítka, Hradecký půl/maraton a SportLife Run).
  
Registroval jsem se do bronzové výzvy (např. Valentýnský běh), mohu pokračovat ještě do stříbrné, (event. zlaté varianty)?
Ano, ale každá výzva musí být zaběhnuta samostatně. Pokračovat lze kdykoli během roku.
 
Kdy se mohu přihlásit do jednotlivých výzev?
Každá lokalita má svůj startovní den, od kterého se lze registrovat a plnit výzvy. Tyto startovní dny naleznete přehledně v tabulce výše. Všechny virtuální výzvy pro rok 2021 končí 31. 12. 2021. 
 
Kde mohu splnit trasy RUN SPORTVISIO VIRTUAL?
Kdekoli na světě. Všechny naše virtuální výzvy nejsou vázány na konkrétní místo. 
Jeden příklad za všechny - 5 km výzva splněná na Maledivách  ZDE >>
 
Mohu výzvu splnit i při běhu na běžeckém páse?
Ano, ale výkon je nutný zaznamenat úplně stejně jako venkovní trénink. Cílem virtuálních výzev je motivace k pravidelnému pohybu a tréninku a je jedno, kde a jak na sobě člověk pracuje.
 
Jsou medaile z reálných závodů stejné s medailemi z virtuálních výzev?
Ne. Medaile z reálného závodu má označení FINISHER, medaile z virtuálních výzev má označení VIRTUAL.
 
Jsem dítě (mladší 15 let) a chtěl/a bych získat dospělou výzvu (medaili), mohu?
Ano, ale je nutné dodržet všechna pravidla dospělé výzvy,  tj. vzdálenost a registrace.
 
Chtěl bych zaslat medaili mimo ČR, jak na to?
V rámci ČR je poštovné v ceně registrace. Mimo ČR si lze poštovné do celého světa přiobjednat jako volitelnou položku v registračním formuláři ZDE: 
 
Mohu jedním během získat více medailí?
NE. Cílem našich virtuálních výzev je podpořit pravidelný pohyb a kontinuální přípravu a trénink. 
 
Mohu ve stejném období plnit výzvu GR8 TRAILS VIRTUAL, SPORTVISIO VIRTUAL a GLADIATOR RACE VIRTUAL?
ANO, ale naběhané kilometry jednotlivých tréninků nelze započítávat do více výzev současně.
 
Mohu ve stejném období více výzev v různých lokalitách SPORTVISIO VIRTUAL?
ANO, ale naběhané kilometry jednotlivých tréninků nelze započítávat do různých lokalit. V praxi to znamená, že např. pondělní trénink si přiřadím do výzvy Valentýnský běh, ale úterní trénink do výzvy Křížová desítka.
 
Mohu použít zpětně naběhané kilometry před registrací do výzvy?
NE, výzvu lze začít plnit až dnem registrace do dané výzvy. Nelze použít naběhané kilometry, tréninky z období před registrací do výzvy.
 
Od kdy si můžu zapisovat km do dané výzvy?
Dnem registrace do výzvy.
 
Mohu použít výsledek/naběhané kilometry z reálného závodu současně i do virtuální výzvy?
Ne. Reálný závod RUN SPORTVISIO, GR8 TRAILS nebo GLADIATOR RACE je zcela odlišná záležitost a nelze kilometry z reálného závodu použít do virtuální výzvy.
 
Vyhodnocuje se nějakým způsobem pořadí účastníků jednotlivých výzev?
Výzvy VIRTUAL nejsou a ani nemohou být náhradou reálného závodu. Účastníci dosahují výkonů v různých podmínkách a na různých tratích. Jejich hlavním cílem je motivovat k pravidelnému pohybu a kvalitnějšímu tréninku. Možnost absolvování kdykoli a kdekoli je velkou výhodou, především v aktuální době plné nejrůznějších omezení.

 

_______________________________________________

 

STRAVA

je webová stránka a mobilní aplikace pro měření atletické aktivity přes GPS. Nejčastěji pomocí ní sportovci měří výkony při cyklistice a běhání.  

 

Segment STRAVA:
Chcete si kdykoli vyzkoušet originální trasu závodu v dané lokalitě? Připravili jsme pro Vás možnost tréninku/závodu v podobě záznamu originální trasy závodu v aplikaci STRAVA, kde si můžete srovnat svůj výsledek i s ostatními běžci.

 

LOKALITA SEGMENT STRAVA
Valentýnský běh - 10 km ZDE >>
Valentýnský běh - 5 km ZDE >>
Křížová desítka - 10 km ZDE >>
Křížová desítka - 5 km ZDE >>
Hradecký půlmaraton - 21 km ZDE >>
Hradecký maraton - 42 km
ZDE >>

 

F I Y

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Cookies

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

 

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

 

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/