csen


Pro mě je to parádní závod. Perfektní povrch, je to celkem rychlá trať, byl jsem na ní 2x a vždycky se mi tam líbilo. Přijemný lidi, zázemí v pohodě, občerstvování přesně ve středu tratě, paráda :) už se těším na letošní ročník :)
Michal B.

 

Trať mi vyhovovala, jelikož se běží nejprve lehce do kopce,ale závěr už frčí jako po másle. V neposlední řadě musím pochválit pořadatele závodu, kteří nám připravili velmi kvalitní zázemí a občerstvení přesně ve středu trati a musím vyzdvihnout sympatickou pořadatelku v týmové čelence, teď mě štve, že jsem se jí nezeptal na jméno:)...snad ji potkám znovu:)
Tomáš K.

 

Moc pěkně profilovaný závod,který beru jako start do celé sezony. Rychlý povrch s mírným stoupáním na začátku a doběh je velmi dobře situovaný s pěkným zázemím a vždy mě pořadatelé překvapí novými vychytávkami v centru závodu:)...poběžím i další rok už po čtvrté a chci si vylepšit svůj osobní rekord z tratě, která je každý rok stejná, takže můžu porovnávat.
Martina K.

 

Moje srdeční hradecká záležitost, nevynechala jsem jediný ročník,takže ani v roce 2016 si závod nenechám ujít. Mám to štěstí,že mohu trénovat přímo v místě závodu, takže se těším na další skvělý ročník a na vždy usměvavé organizátory.
Andy B.

 

Křižová 10-ka se mi moc líbila. Trať vede v hradeckých lesích, což je super, jelikož mám radši běhání v přírodě než mezi paneláky asi jako většina běžců. Navíc trasa je poměrně rovinatá, takže není tak náročná. Pořadatelé mají vše zmáknuté na jedničku, od organizace počínaje a občerstvením konče. Další ročník si rozhodně nenechám ujít.
Jindra V.

F I Y