csen

 

Ročník 2022

PŮL/MARATON  ZDE >>

DĚTSKÉ ZÁVODY  ZDE >>

 

Ročník 2021

PŮL/MARATON  ZDE >>

 

Ročník 2020

PŮL/MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2019 

PŮL/MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2018 

PŮLMARATON  ZDE >>
MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2017
PŮLMARATON  ZDE >>
MARATON  ZDE>>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2016

PŮLMARATON  ZDE >>

- účastnický diplom si můžete stáhnout  ZDE >>

MARATON  ZDE >>

- účastnický diplom si můžete stáhnout  ZDE >>

Dětské závody  ZDE >> 

 

Ročník 2015
PŮLMARATON a MARATON  ZDE >>
Dětské závody - kategorie H1, D, H2, D2  ZDE >>

 

Ročník 2014
Celkové online výsledky s vyhledáváním dle kategorií a jmen  ZDE >>
Dětský závod  ZDE >>

 

Ročník 2013
 ZDE >>

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ - PŮLMARATON

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022 1:08:15 Volár Jan Etriatlon team M30+
2021 1:08:35 Kohut Jan FENIX SPORT M30+
2020 1:09:55 Vejmelka Daniel TJ Jablonné nad Orlicí M30+
2019 1:08:08 Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice M30+
2018 1:10:31 Janoušek Milan Sokol Kolín M18+
2017 1:07:20 Abdelkabir Saji   M40+
2016 1:06:52 Pavlišta Vít Silvini Madshus team M40+
2015 1:06:18 Kohut Jan RELAX-FIT.CZ TEAM M30+
2014 1:09:36 Olejníček Lukáš  AC Moravská Slávia Brno M20+
2013 1:10:46 Čivrný Jiří   M20+

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022 1:17:16 Brtníčková Michaela SK Přerov 1908 Z18+
2021 1:18:06 Kratochvílová Kriegelová Kateřina ASK Elna Počerady Z30+
2020 1:19:11 Homolková Hana TJ Nové Město n. M. Z18+
2019 1:21:23 Moravcová Klára Ski klub Jablonec Z30+
2018 1:19:06 Hloušková Monika AC Mariánské Lázně Z30+
2017 1:21:41 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2016 1:21:49 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2015 1:16:17 Preibischová Monika adidas Boost/AC Mariánské Lázně Z30+
2014 1:19:39 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z30+
2013 1:19:10 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+

 

TOP TEN nejlepších časů historie - PŮLMARATON

muži

Pořadí Čas Jméno Rok Klub
1. 1:06:18 Kohut jan 2015 RELAX-FIT,CZ TEAM
2. 1:06:52 Pavlišta Vít 2016 Silvini Madshus team
3. 1:07:15 Kohut jan 2016 Elite Sport Team / Salming
4. 1:07:21 Abdelkabir Saji 2017  
5. 1:07:55 Dymák Pavel 2015 VITALYTE Maraton Tým
6. 1:08:08 Pechek Petr 2019 TJ Maratonstav Úpice
7. 1:08:15 Volár Jan 2022 Etriatlon team
8. 1:08:32 Navrátil Tomáš 2019 AK Kroměříž / ONěmec,cz
9. 1:08:41 Kohut jan 2019 FÉNIX SPORT / jankohut,com
10. 1:08:47 Edlman Martin 2017 ask slavia praha

ženy

Pořadí Čas Jméno Rok Klub
1. 1:16:17 Preibischová Monika 2015 adidas Boost/AC Mariánské Lázně
2. 1:17:16 Brtníčková Michaela 2022 SK Přerov 1908
3.        
4.        
5.        
6.        
7.        
8.        
9.        
10.        

 

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ - MARATON

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022        
2021 2:23:17 Edlman Tomáš ask slavia praha M30+
2020 2:27:13 Kučera Martin ELEVENRUNTEAM M40+
2019 2:36:24 Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav, Lawi M30+
2018 2:38:03 Pecina David ELEVEN RUN TEAM M40+
2017 2:36:15 Heczko Robert   M30+
2016 2:37:07 Janata Milan SALMING/RUN4FUN M30+
2015 2:36:12 Čivrný Jiří Eleven Run Team M40+

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2022        
2021 2:51:34 Jíšová Barbora Eleven run team Z18+
2020 2:57:12 Nováková Barbora Sokol Kunvald Z30+
2019 3:00:06 Nováková Barbora Sokol Kunvald Z30+
2018 3:28:42 Pachtová Iva Mk Seitl ostrava Z40+
2017 3:11:14 Staňková Pavla Popoběhnem Z30+
2016 2:56:53 Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad Metují Z40+
2015 3:14:17 Rambová Marcela GoManGo Z40+

 

TOP TEN nejlepších časů historie - MARATON

Pořadí Čas Jméno Rok Klub
1. 2:27:14 Kučera Martin 2020 ELEVEN RUN TEAM
2. 2:32:09 Janoušek Milan 2020 Sokol Kolín
3. 2:34:53 Janata Milan 2020 Run4fun/Salming
4. 2:36:12 Čivrný Jiří 2015 ELEVEN RUN TEAM
5. 2:36:16 Heczko Robert 2017  
6. 2:36:25 Švadlenka Jan 2019 AC Mladá Boleslav, Lawi
7. 2:36:56 Janata Milan 2019 Run4fun/Salming
8. 2:37:07 Janata Milan 2016 Salming/Run4fun
9. 2:37:33 Pecina David 2016 ELEVEN RUN TEAM
10. 2:37:38 Fousek Jan 2020 MK Seitl Ostrava

 

 

F I Y