csen

Skvělá organizace a super zázemí, zatím nejlepší, co jsem kde byl! Sprcha po maratonu, před cestou domů.

M.Horal

Běželo se super. Rychlá a pěkná trať a nový osobák na půl maraton o 5 minut hodně potěšil.

Petr Šiler

S tím novým stadionem to bylo super, už po šesté Hradec nezklamal. Děkuji za pěkný den.

Olda Johan

Moje půlmaratonová premiéra a volba padla na Hradec. Časový sen byl na dosah, pár minut chybělo. Trať přehledná, organizačně zmáknuté. Velké dík organizaci a všemu publiku okolo. Bylo to posilňující. Také všem zúčastněným, jenž mě jejich nasazení táhlo kupředu. 

Luboš Merta

Nádherný závod, super organizace, velké díky také patří vodiči v čase 1.50, že nás dovedl do cíle.

Simona Kosová

Můj první půlmaraton a zrovna u Stadionu, což pro fotbalového fandu jako jsem já byla velká čest. Zaběhl jsem v celkem dobrém čase, a jsem moc rád za účast. 

Vojťas

Super, škoda jen že ty bubny přehlušily moderátorku

Pavla Bohanská

Bylo to naprosto fantastické. Byla jsem po pěti letech a dobře jsem udělala. Vše naprosto super. Nemělo to chybu. Děkujeme a těším se na další ročník. 

Veronika Bolechová

Zázemí ve staďáku luxusní, díky.

Marcel Pencák

Krásný závod můj druhý půlmaraton a u vás bylo mi ctí naprosto skvělá organizace, atmosféra, žádný problém. Jsem nadšená. děkuji vám všem kdo se na něm podílel.

Martina Štěchová

Nádherný závod, osobák na půlmaratonu. Děkuju moc a za rok opět.

Romana Černá

Můj první půlmaraton, atmosféra, organizace, všechno skvělý, díky moc. 

Denisa Tomková

Všechno naprosto skvěle. Atmosféra úžasná. Poprvé na půlmaratonu v Hradci. Jinak s Bernard Chmelíček jezdíme na Valentýna. Taky super. Moc děkujeme.

Jarka Dubová

Děkuji Vám za krásný zážitek, příští rok neshledanou. 

Petr Ondráček

Pecka, skvělá práce organizátorů, dobrovolníků a všech lidi kolem, zázemí také super... a kolečko podél stadionu po startu a na konci hodně dobrý, moc jsme si to užili. 

Petra Ulvrová Fejfarová 

Úžasný závod, ještě jsem z něj teď doma v euforii. Můj první závodní půlmaraton, čtvrtý celkově a dnes s časem 1:48:37, což pro mě bylo nepředstavitelné, počítala jsem s časem o 10 minut horším, takže jsem maximálně spokojená, na to, že běhám tak trochu od jara. Lidi fandící kolem trati byli úplně super, krásná atmosféra, moc jsem si závod užila! Příští rok jsem z5. 

Elinda Nevřelová

Super organizace a zázemí .. a osobák … jsem šťastný …

Igor Kršňák 

Děkuji za krásný běžecky zážitek. 

Šá Res

První a určitě ne poslední.. bylo to skvělé.

Markéta Strnadová

Bylo to hodně náročný, ale pocit opět skvělý, nádherný závod. 

Veronika Štejnarová

 Bolelo to. Ale proto to přeci děláme. Jen musím zrychlit, abych stihl bubeníky. Ti se vám fakt povedli. Děláte to skvěle, díky…. Dobrá motivace pro příští závod.  

Pavel Hušek

 Skvělé to bylo, moc díky. 

Michaela Bukáčková

Skvělá atmosféra, bylo to super. 

Alena Shejbalová

 Super to bylo, děkujeme.

Iva Krňávková

Jako vždy dětské závody super. 

Fanča Veselá

Chtěl bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za nedělní maraton.

Byla to moje druhá účast a mám pouze slova chvály.

Asi nejvíce bych vyzdvihl skutečnost, že jste i na maratonské distanci měli vodiče. Pokud si dobře vzpomínám, tak loni tomu tak nebylo.

Já osobně jsem si tak celý běh daleko více užil, člověk nemusí pořád koukat na hodinky a nemusí se tolik stresovat, že nezaběhne svůj vysněný čas.

Běžel jsem na čas 3h a 45min, kde byl vodičem pan Jiří Holeček. Celou dobu nás podporoval, radil a mně poskytl v poslední čtvrtině závodu i několik tablet cukru ze svojí zásoby, za což mu velice děkuji. A i když jsem mu poslední kilometry přestal stačit, tak díky jeho rozvržení celého maratonu, kde jsme si v první polovině udělali lehký náskok, jsem to o dvě sekundy stihl pod 3h a 45min a vytvořil si cca o deset minut osobní rekord.

Přeji Vám mnoho dalších takto skvěle zorganizovaných akcí, a hlavně mnoho spokojených běžců, tak jako jsem já :-)

Honza Dočkal

Dobrý den, respektive běžecké ahoj,

chtěl bych poděkovat všem organizátorům, dobrovolníkům a všem ostatním kolem Hradeckého půlmaratonu. Ten jsem běžel jako svůj šestý 1/2M v životě a přestože jsme strávili na cestě do Hradce tři hodiny tam a tři zpět, tak to byl jeden z mých nejlepších běžeckých zážitků vůbec- dostatečné informace před během, ideální výběh okolo poledne pro přespolní, zázemí a úschovna ve škole, v cíli pití, buchty, jablka, pomeranče, teplý čaj a navrch moc krásná trať v městských lesích, kde se běželo pohodově a neskutečně rychle, prostě jsme letěli:))) Známý si udělal osobák o osm minut (na 1:39), já o sedm minut (na necelých 1:46), prostě famózní a rychlý závod v jedinečném prostředí, ještě jednou moc děkuju za perfektní závod a organizaci!!!!

K úplně dokonalosti by myslím hlavně maratonci uvítali na občerstvovačkách i nějaký zdroj energie (rozinky, kostkový cukr), ale jinak prostě není co zlepšovat. Prosím, udržte si svoji kvalitu i do dalších let a já se už teď těším na příští říjen a další 1/2M v Hradci, hodlám se registrovat ještě letos:)))) Četl jsem před závodem skvělé ohlasy na Vašich stránkách, proto jsem se přihlásil, ale realita je ještě překonala, ještě jednou díky!!

Zdraví
Mgr. Radek Rybář, Teplice


Už dlouho jsem si tak neužil půlmaraton, jako v neděli v Hradci Králové. Na „vině" bylo příjemné prostředí vytvořené Hradečáky, výborně klapající organizace. Líbilo se mi, že až na pár kilometrů na počátku a na konci se běželo na jednom velkém okruhu, který byl veden po lesních silničkách (po výborně odvalujícím asfaltu, takže když se trať oficiálně změří, bude se sem jezdit pro osobní rekordy), část trati vedla po zpevněných lesních cestách, které jsou však výborně udržované, takže žádné kamení, výmoly či kaluže ani rýhy uprostřed. Značení tratě bylo bez jediné chybičky. Šipky na zemi, fáborky v úrovni očí, rozvědčíci na křižovatkách. Prostě musel bych se hodně snažit, pokud bych chtěl z cesty zběhnout.

Miloš Škorpil, legendární ultramaratonec

Letos jsem se zúčastnil dvou Vašich závodů, Křížové desítky a Hradeckého půlmaratonu a musím uznat, že to byly jedny z nejlepších závodů, které jsem kdy absolvoval. Skvělá volba trasy, perfektně zmáknutá organizace, velmi dobrá péče o závodníky před, během i po závodě, prostě parádní akce :-) 
Takže za mě máte jedničku s hvězdičkou, díky za skvělé zážitky a na dalších akcích naviděnou!
Sportu zdar

Pavel Paul

Děkuji za výborný zážitek, 

absolvoval jsem letos všech 7 závodů RunCzech a 3 závody Runtour - 1krát  jsem běžel a 2 krát viděl (běžela manželka se synem). Runtour je z mého pohledu "bez šťávy" a nemá cenu je zmiňovat. S RunCzech jste jednoznačně srovnatelní, ale oproti nim máte obrovskou výhodu - máte asi nejrychlejší trasu v republice a každý koho znám, si tam končí sezónu osobákem. V počasí, které letos překvapilo, bych na trati i v cíli přivítal teplý, sladký čaj. Hodil by se nejen k té zimě, ale i k té výborné buchtě, kterou jste nabízeli na občerstvovačkách. Počasí ale asi překvapilo nejen běžce, ale i vás, takže do příštích ročníků se všichni poučíme. Běžci termoskami v zázemí a vy várnicemi na občerstvovačkách, to bych určitě doporučil. Jinak není co vytknout. Děkuji a už se těším na příští rok. A ten maraton v kombinaci s půlkou byl výborný nápad včetně kombinace rozdílných startů - když se maraton hodně roztrhal a začínal být nudný, tak jsme se sešli s půmaratonci a zase to dostalo náboj masového běhu. Díky a za rok!

Jaroslav Jiskra

Chtěl bych Vám velice poděkovat  za letošní  půlmaraton.  Osobně jsem si to velice moc a moc užil. Je mi  46 let  a byl to  můj první  závod v životě.  Byl to nádherný běh s nádhernou atmosférou. Obdivoval  jsem,  jak  jste to měli  perfektně  organizačně  připravené. Všichni  pořadatelé byli  příjemní, vstřícní, milí, usměvaví,…. Měli jste to perfektně organizačně zmáknuté. Byl to pro mne hluboký  zážitek,  na který velice rád vzpomínám a už se těším na příští rok.

Přeji Vám krásné a  požehnané Vánoce  Vám i Vaší rodině  a  celému organizačnímu  týmu. Vše dobré a mnoho úspěchů v novém roce. S úctou a přátelským pozdravem

František Pátek

Jsem velmi rád, že jsem na vlastní pěst mohl vyzkoušet trať Hradeckého půlmaratonu, malá škoda, že tentokrát jen jeho část - štafetu. Na poslední chvíli jsem přijal záštitu nad touto velice slibnou akcí a pořadatelé mne nezklamali! Velké ocenění patří především Romanu Šinkovskému za skvěle zvládnutou organizaci závodu, všem běžcům v cíli vyjadřuji velký obdiv, především pak Jirkovi Soukupovi – nejstaršímu běžci na trati se startovním číslem roku narození 1927! Pevně věřím, že tento závod se v Hradci Králové stane každoroční tradicí!

Ing. Oldřich Vlasák, místopředseda Evropského parlamentu

By the way, I finally noticed that this was your FIRST half marathon event. Unbelievable. Outstanding result.

Stephen Ball

Můj obdiv patří všem úspěšným běžcům, ale hlavně těm, kteří nám ukázali, že dokážou podávat úctyhodné sportovní výkony i v pokročilém věku nebo s vážnými zdravotními komplikacemi. Například známý hradecký veteránský běžec Jiří Soukup, který závod uběhl v neuvěřitelných 86 letech. Hold vzdávám také Lucii Vávrové, která běžela za organizaci EPISTOP a ukázala, že i s epilepsií lze podávat krásné sportovní výkony.Můj obdiv patří všem úspěšným běžcům, ale hlavně těm, kteří nám ukázali, že dokážou podávat úctyhodné sportovní výkony i v pokročilém věku nebo s vážnými zdravotními komplikacemi. Například známý hradecký veteránský běžec Jiří Soukup, který závod uběhl v neuvěřitelných 86 letech. Hold vzdávám také Lucii Vávrové, která běžela za organizaci EPISTOP a ukázala, že i s epilepsií lze podávat krásné sportovní výkony.Děkuji pořadatelům za skvělou organizaci a pevně věřím v další úspěšné ročníky.

Leoš Heger, poslanec Českého parlamentu, exministr zdravotnictví

Běhám necelé dva roky, Vaše akce  pro mě byla 25. závodem. Odběhl jsem závody pro 20 lidí až po deset tisíc běžců, takže za relativně krátkou dobu mám už něco za sebou a mohu napsat, že na Hradecký půlmaraton budu vzpomínat jako na jeden z nejhezčích a nejlepších závodů zatím vůbec. Není mým zvykem vychvalovat do nebe vše okolo sebe, ale musím říct, že v neděli to vše opravdu klaplo! Vyšlo počasí, diváci během závodu vytvořili perfektní atmosféru a hlavně ta organizace. Vše naprosto připravené, od výdeje čísel, dobrovolníků, zázemí, dopravy při štafetách, po pestré občerstvovačky i prostor v cíli na náměstí včetně doprovodného programu. Byli jsme všichni opravdu nadšeni (a myslím, že nejen my) a Vám patří obrovský dík. Nikdo neví, co bude za týden, ale zda zdraví dovolí a vše vyjde jak má, rádi se za rok do Hradce vrátíme!

Zdraví tým fotbalistů z Malé Hraštice.

Tak jsme se i my běhající Hradečáci dočkali! Vřelé díky a uznání, že jste dokázal s celým týmem dostat významný a určitě dnes už uznávaný závod do jinak konzervativního města. A že se Vám to podařilo lépe než na sto procent! Nakonec i sv.Petr Vaši premiérovou zkoušku ocenil odpoledním sluníčkem.

Určitě nejsem první, kdo přichází s poděkováním za perfektní a krásný sportovní i společenský zážitek.... Víte, v těle mám desítky závodů (běhám hlavně celé M) po celé Evropě a ujišťuju Vás, že se Vám podařilo perfektně a precizně připravit do všech detailů sportovní akci, kde všechno klapalo, jako by to byl už nejméně patnáctý ročník. A to jsme se přihlašovali s vědomím respektované tolerance premiérového počinku, což se však nakonec minulo díky perfektní přípravě a průběhu. Samostatné poděkování patří všem dobrovolníkům na všech místech, byli výborní a sehraná parta!

Velice Vám přeju, abyste si i Vy, až vydechnete, vychutnal opojení z radosti a nadšení všech, kteří běželi, protože celková atmosféra byla vynikající. A komu se dneska podaří vnímat samou radost a nefalešný vděk z toho, co připravil? A taky věřím, že i Vám bude dopřáno v osobním životě i práci vychutnat si neméně stejnou radost a nadšení, jako jste rozdal všem dneska po celé roční přípravě.

Metoucího synka jsem míjel kolem 18 km a vedl si pod vedením kouče velice zdařile! Velice milé bylo jeho nadšení i respekt z výkonu! Věřím, že z něj máte jen radost a další Vám bude přinášet.

A teď už nám nezbývá než těšit se (a trénovat) na další ročník. Snad to zdraví dá, jako neuvěřitelném Nezmarovi Jirkovi Soukupovi.

Zdraví Vás vděčný a nadšený účastník

Jaroslav Bíza

Děkuji za možnost se účastnit výjimečného nedělního 1/2 maratonu v HK. Upřímně musím říci, že na první ročník jsem byl velice mile překvapen organizací.

Marek Siročák    

Roman, The list of things I like about this country is extensive, but occasionally I am still surprised at some new thing to add to the list. In the UK it would be virtually impossible to get an entry into a half marathon of 700 runners which had already sold out. The most likely response to my email ...would have been precisely nothing, or at best a re-statement of the obvious, that the entry list was closed.

Contrast this with the infinitely more pragmatic approach which you took. One of your existing runners was sick, so you re-assigned the start number. Then you rang me personally on a Friday evening to let me know about it. Absolutely outstanding, and totally unexpected. I have organised races myself in the UK with 1000 runners so I know how busy you must have been in the days leading up to Sunday. Thank you again.

The race itself was excellent. Great start, on time. Chip timing, results posted within minutes, brilliant. The course was also excellent and clearly marked. Next year, you could probably benefit from having more water cups already filled at the 5km feeding station, which would require a couple more tables perhaps, but this is a very minor thing. The other three feed stations were perfect. The marshals were excellent, and efficient. Personally, I liked the 4km urban, 13km forest, then 4km urban format. Adding more city and less forest would only increase your costs and would not really add anything to the value of the half marathon. If people want to look at the city sights they can go for a walk afterwards to warm down and stretch their legs. The amount and quality of the free food after the race was also remarkable. (You should see what we get at some races in the UK. It’s rubbish by comparison). Finally, the atmosphere of the event was very friendly and relaxed. This is something I have come to expect from Czech people, but it still continues to please and impress me. Everyone has good manners, nobody gets upset about little things, nobody shouts and makes unnecessary noise.

Best regards Stephen Ball

Dobrý den, děkuji za super závod:-). Přimlouvám se o zanechání tohoto okruhu v krásném lese:-) když objednáte zase takové počasí, tak to bude parádostní:-))

Pavlína Chvátilová

Dobrý den, mockrát děkuji za KRÁSNÝ závod. Opravdu jsem si ho moc užila. Od skvělé organizace, atmosféry, trasy až po počasí. Vše bylo přesně tak, jak má být. Již se těším na příští ročník.

T.Hauznerová

Dobrý den, díky za krásný závod. Myslím, že městských běhů je hodně a tato Vaše trasa byla velmi pěkná. Díky ní má Hradecký půlmaraton šanci dostat se do podvědomí závodníků jako závod se skvělou dostupností, výborným zázemím a organizací a přitom tratí z větší části v lese mimo město. Mně samotné se závod velice líbil, byla by škoda pro příští roky trasu měnit. Ještě jednou děkuji

Jitka Kalná  

      

Ahoj Romane, chtěla bych moc poděkovat všem organizátorům a dobrovolníkům za perfektní závod  a super atmosféru. Mám jedno speciální poděkování pro neznámého staršího pána na kole  a sympatickou mladou běžkyni, kteří mě fakt mooooc pomohli. Lehce za 18 km mě šíleně začal bolet úpon u kyčle, nebyla jsem schopná VŮBEC žádného pohybu, bylo to šílený ta bezmoc, naštěstí se zjevil cyklista a mladá běžkyně  a nějakým způsobem jsem se díky jim dobelhala do cíle. Moc jim za to děkuji!!!!! Ještě jednou všem VELKÉ DÍKY!!!!

Jitka Kulhavá

Ještě jednou Vám děkuji za možnost zúčastnit se prvního hradeckého půlmaratonu a přiřazení krásného čísla. Pokud budete mít chuť a čas, můžete si přečíst článek, který vyšel dnes na běžecké škole. Přeji Vám, ať je další ročník minimálně stejným zážitkem nejen pro mě, ale pro všechny zúčastněné i přihlížející.

Katka Kašparová

Chtěli bychom poděkovat za povedené běžecké klání, Trasu bych ponechal, snad jen start by nemusel být z kopce a trochu se mi nelíbil běh přes stadion. Ale to se asi jinak nedá natočit 21 km. Ještě jednou díky.

O.Kučera

Ráda bych Vám poděkovala jak jménem svým, tak i jménem o.s. EpiStop za výborně zorganizovanou akci a za podporu jakou jste nám věnovali. Za sebe mohu říct - děkuji za nádherný zážitek. Byl to můj první delší běh v životě a byl naprosto nezapomenutelný. Nikdy jsem nechápala, proč se lidé věnují dlouhým běhům a teď už to vím. Atmosféra už na startu, to nadšení, očekávání ...a radost, která nás provázela po celé trati, je jedinečná. Lidé stojící všude okolo a fandící všem závodníkům bez ohledu na rychlost a styl běhu, to člověka nabije energii. Na 15km jsem měla mohutně povzbuzující rodinu a moje neteř a malý synovec běželi chviličku vedle mě. Zhruba dva kilometry před cílem mě míjel rychlejší běžec - se slovy "Bežíš i za mýho syna. Tak makej!" Před závěrečným stoupáním na Malé náměstí (které mi po 21km přišlo jako výstup na Sněžku) na mě někdo z organizátorů zavolal "dvě stě metrů do cíle, to už dáš". A v křižovatce se připojila máma a ze všech sil tleskající holky ze štafety EpiStop. To vás do cíle prostě donese. No a cíl sám? Spousta tleskajících a usměvavých lidí, kteří sdíleli radost ze svých sportovních úspěchů.

Od malička jsem hrála tenis, kde je člověk na kurtě sám. Sám a vždycky proti soupeři. Jeden vítěz na úkor jednoho poraženého. Půlmaraton jsem vnímala jinak. Včera bylo jen vítězů.

Kdybych měla mít jedno přání - běhejme víc, spolu a pro radost.

Takže díky moc a doufám, že za rok běžíme znovu!

Lucie Vávrová

Trasu určitě neměnit, právě kouzlo toho, že to není městem je super ! a to že je to jeden okruh je také ideální :) mám za sebou pár půlmaratonů a tahle trasa zatím rozhodně nejlepší !!!!!!

Martina Vomáčková

13.10.2013 toť den, co do dějin zapíše se, jelikož Hradecký půlmaraton běží se!! Na tuto velkolepou akci dorazili místní, ale i Moraváci! Připravit see, pozooooooor a následný start, to byly pokyny pro vypuštění běžců na trať. Ať běžel si sám nebo Vás byla partie, tak či tak, každý z Vás si to užije. Na celé trase půlmaratonu v Hradci, byly desítky dobrovolníku v akci. Nebylo důležité vyhrát, ale sám sebe překonat!!!

Proto organizátorůůům patří obrovské poděkování - za krásami Hradce putování!

To ve verších děkují Moraváci a těší se na další povedenou akci!!!

Verča Kohoutová

Ahoj pokořitelé i fandové hradeckého půlmaratonu, patřím mezi ty šťastné, kteří běželi (i přesto, že ve startovním poli jsem se držela na konci – čas 2,16, ale vnitřně velké vítězství). Dík organizátorům za výborný nápad půlmaratonu u nás v Hradci, za trasu hradeckými lesy, organizaci. Počasí bylo taky bez chybičky, můj první půlmaraton po třech letech běhání jsem si dokonale užila (do té doby u mě slovo "běh" vyvolávalo spíše alergickou reakci). Velký dík patří Vám, článkům zde na běžecké škole i v časopise "Run". Hodně mi zpočátku mého snažení o běh pomohly, bez nich a vašich cílených "nakopnutí" bych tuto trasu nezvládla. Další obrovský dík míří opět sem, a to k "vodičům", byl to energetický doping, pro mě jako začátečníka neocenitelný, hned na prvním kilometru jsem se skvělé vodičky na 2:15, Lucky, chytla a nepustila, do 16. km se držela, pak dobíhala pro "odběhnutí za stromeček" na konci lesů sama, ale i tak můj cíl při prvním pokusu o půlmaraton, uběhnout oněch 21,1 km, byl dosažen. Ještě jednou díky a všem hodně zdraví!

Petra

Hradecký půlmaraton byl celý jedním velkým zážitkem, od začátku až do konce a možná ještě dál. A to nejen sportovním, ale i gastronomickým a emocionálním. Prostě paráda se vším všudy.

Markéta Zajícová

Já tam běžel taky a musím jen potvrdit skvělou organizaci a perfektní a příjemnou trať. Vůbec celý závod byl v uvolněné a velice příjemné atmosféře. Těším se na příští ročník.

Michal

Ahoj, díky za super závod, moc jsem si ho užila a organizace byla na jedničku. Navíc podporující pořadatelé na trati zlepšili časy mnohých z nás :-) Tahle trasa byla super a stejný začátek a konec měl taky své výhody. Děkujeme.

Petra Kuřinová

Bylo to super.

Jan Vejběra

Dobry den, v prvom rade dakujem organizatorom za skvelu akciu, akou pre mna rozhodne Hradecky polmaraton bol.Chcem reagovat na otazku trasy polmaratonu - pre mna by bol ideal kompromis a rozseknut trasu na dve kolecka a viac bezat cez mesto, cisto kvoli atmosfere. Bezal som doposial iba polmaraton v Karlovych Varoch a preferujem trening v lese, ale samotny organizovany beh ma osobne viac "pushne" medzi ludmi. Ocenujem osobny pristup organizatorov, podanie ruky vo finishi bolo paradne ! Este raz Vam uprimne dakujem za perfektny zavod a tesim sa na dalsi rocnik.

Andrej Matias

Trasa = super, čím méně po betonu, tím lépe.

Byl to můj první organizovaný běh a jsem nadšený. Vím, že nepojedu za během do jiného města, ale už teď se těším na další ročník vašeho / našeho půlmaratonu. Děkuji za Váš čas, který věnujete rozvoji sportu v HK.

P. Steklý

Dobrý den, také děkuji za výborně zorganizovaný 1.ročník půlmaratonu. Pokud jde o trať, jednoznačně bych preferoval tu stávající. Jinak vše fajn, díky. Přeju, ať se Vám i nadále daří a těším se na příští ročník.

Lukáš Dlabáček

Nikoliv Vy nám, ale já bych chtěl poděkovat Vám za nádherný zážitek z Hradce. Nejen jsme si s manželkou splnili cíl uběhnout další půlmaraton, ale bylo to v nádherném místě, s vynikající tratí i za perfektního počasí. O perfektní organizaci ani nemluvím. Trať bych neměnil. Pro nás běžce vynikající. Už nyní se těšíme na druhý ročník! Vydržte!

Mgr. Pavel Strejček s běžeckou rodinou

Velice rád bych Vám a realizačnímu týmu poděkoval. Hradecký půlmaratón byl můj první půlmaratón a byl skvělý. Organizačně perfektně zvládnutý, trasa ideální a upřímně bych moc věcí na ní neměnil. To že polovina tratě vedla lesy, jsem uvítal. Snad jen takových "hobíků" jako jsem já tam mohlo být víc, ale to vy neovlivníte. V každém případě se rád příští rok zúčastním a těším se na tu skvělou atmosféru.

Ing. Radek Čejka

Vše co jsem prožila, bylo na jedničku. Bohužel jsem běžela jen část-3.štafetu, ale to co jsem mohla vidět a vstřebat bylo super, a k tomu přispívalo i "akorát" počasí.

Policajti byli opravdu zodpovědní a ani po dlouhém přemlouvání mě za žádnou cenu nepustili projet autem a přiblížit se ke štafetě. Za což jsem je neměla moc ráda, ale organizátora jejich nedostupnost určitě potěší.

Lidi co povzbuzovali po cestě dodávali všem energii a motivaci doběhnout to až do cíle.

Dále pozvání Jirky Soukupa přispělo po emotivní stránce:-)

Popravdě musím říct, že se mi vůbec běžet nechtělo-sportu mám až až a měla jsem k těmto závodům trošku odstup. Ale musím říct, že mě ohromně překvapilo, jaká zde byla skvělá atmosféra, jak všichni byli k sobě ochotní, milí a jaké si z toho odnáším prožitky.

Díky moc za tento rodinný závod(rodinný podle množství známých obličejů), který mě bude motivovat k další účasti na jiných podobných akcích.

Klára Rosenbaumová

Dobrý den, chtěla bych Vám též poděkovat za skvělou organizaci Hradeckého půlmaratonu. Byl to můj první půlmaraton, který jsem, kdy běžela a určitě na něj budu ráda vzpomínat. Skvělé zázemí, organizace a hlavně trať. Máte můj veliký obdiv!!! Jen tak dál!!! Budu se těšit na viděnou na druhém ročníku v roce 2014.

Renata Veselá

Musím se přidat, trasa byla vážně krásná a počasí nejspíš zamluvené dopředu, cestou opravdu fandící fanoušci, na občerstvovačkách všichni prima a starostliví.

Zlata Zavůrková

Ahoj, pár slov k dnešní super akci. Jsme nadšeni z velmi povedené akce - super organizace, atmosféra, počasí... Zkrátka smekáme a strašně děkujeme. Škoda, že jsme neměli tolik času podebatit, ale příště bude taky příležitost. Už teď se těšíme na další meeting.

Ondra Limberský

Ahoj, chtěl bych poděkovat za super závod. Užil jsem si ho!!!

Jirka Dohnal

Bylo to super, nemám možnost srovnání, protože to byl můj první běh, ale byli jsme nadšení:). Příště jdeme znovu. Díky.

Michal Chmelař

Dobrý den, píši ještě jednou, protože si pochvalu zasloužíte. Chtěl bych poděkovat za možnost vyzkoušet si něco pro mě nového. Zjistil jsem, že se mi to velice líbilo. Povzbuzovat přišla celá rodina a příští ročník poběží už i mý švagři!!!.Co se týče trasy, určitě bych nechal tak jak jste ji vytvořili , byla výborná. Ještě jednou díky všem, kteří mají zásluhu na tomto Hradeckém půlmaratonu.

Černovský  

Děkuji za úžasný zážitek během půlmaratonu a již teď se těším na další ročník.

Vlastimil Unucka

Hradecký půlmaraton jsem si užila a trať vedená lesem mě nadchla a motivovala k úžasnému výkonu. Poprvé jsem vyhrála nějaký závod. Přeji další pořadatelské úspěchy a někdy i v Krkonoších.

Lenka Klimešová

Ahoj,povedená akce. Moc se mi to líbilo.

S pozdravem Vlada Blažek

Dobrý den, chtěla jsem Vám napsat a hlavně poděkovat za báječnou organizaci Hradeckého půlmaratonu. Sice jsem běžela jen štafetu, mám zraněné chodidlo, ale i tak.... super organizace a počasí jak na objednávku. Byla bych ráda, kdyby jste se tomu s paní nadále věnovali, protože Hradec nic takové zatím nemá. Pro mě to byl i důvod, potkat se s přáteli, se kterými jsem běžela PIM, takže ještě jednou díky. Mějte se moc hezky a už teď se těším na další Vaší akci!

Magda Renčínová

Chtěl bych vám poděkovat za naprosto úžasný zážitek a možnost si zaběhnout poprvé v životě oficiálně půlmaraton. Před půlrokem přede mne byla postavena tato výzva se zúčastnit a troufám si říct, že právě rozhodnutí se zúčastnit mě posunulo dále v osobním i sportovním životě. Co se týče trasy, při těchto podmínkách to bylo naprosto úžasně běžet lesem po krásných cestách a byl bych určitě pro zachovat tuto trasu pro další ročník, mě osobně to bude lákat jí běžet znovu a znovu. Děkuji za skvělý závod a děkuji všem organizátorům a dobrovolníkům při cestách za skvělou podporu a atmosféru. Na viděnou v dalších ročnících:-)

Matěj Hartman

Předem bych vám a celému týmu chtěl poděkovat za skvělý půlmaraton. Z mého pohledu to nemělo chybu :o)

Zdeněk Tomáš

Chci Vám poděkovat za nedělní závod. Pár půlmaratonů už mám za sebou, ale tenhle jsem si užil nejvíc. Pokud to srovnám s (půl)maratony od PIM, tak na tomhle mi bylo sympatické, že nebyl tolik masivní. Vidím v tom samé plusy, jako že to to nebyla takové sériová výroba. U PIMu člověk, dostane medaile, igelitku a už ho popoháněj aby šel dál. (což je s pár tisíci závodníků logické...) Tady jsem sebou mohl plácnout za cílovou čárou na silnici a vůbec nikomu jsem nepřekážel.

Odevšad na Vás slyším chválu, zvažuje se změna trasy a pravděpodobně i navýšení kapacity. Jasně, pár stovek se tam ještě vejde, ale byl bych nerad, kdybyste se vydali po vzoru RunCzech. - Takových půlmaratonů už máme v ČR až až. Zkrátka... Pokud byste za rok zorganizovali totožný závod jako letos, tak já budu jedině nadšený.

Honza Kačer

Děkuji Sportvisio za tuto podařenou fotografii, jakož i  Monika Heczková za upozornění na ni. Hradecký půlmaraton o uplynulém víkendu byl brilantní premiérou závodu, který rozhodně zakoření a přiláká v dalších letech mnoho běžců. Trať ...byla vynikající, pořadatelé milí a atmosféra elektrizující. Rád bych tímto poděkoval za možnost zúčastnit se coby vodič na dvě hodiny a pochválil celý pořadatelský tým za počin, který, a nemyslím si to sám, pohladil běžcovu duši. Jen tak dál!

Zdeněk Kolman

Běhání není mezi lidmi příliš populární sport. Většina lidí dá přednost míčovým hrám, které jsou považovány za akčnější, více společenské a zábavnější. Ovšem teprve, až když běhání dáte šanci, uvidíte, jak to dokáže být příjemná aktivita. Není to jen o pocení a bolesti svalů.Já sám se považuji za nesportovního člověka. Až donedávna jsem se sportům úspěšně vyhýbal, běhání především. Nechápal jsem, proč to kdokoliv dělá. A pak jsem to jednoho dne, zhruba před dvěma, lety zkusil sám. Bylo to úplně jiné, než ve škole na tělesné výchově. Cítil jsem se neuvěřitelně vyrovnaně, ačkoliv jsem byl červený až za ušima a úplně zborcený potem.Hodně lidí by asi bylo překvapeno, kdyby zjistili, jak rychle jde fyzička nahoru. A to i když si jdete jen tak občas rekreačně zaběhat. Počet kilometrů, které dokážete uběhnout, se navyšuje a vy pak sami nemůžete uvěřit tomu, že i když jste se předtím vydýchali na třech kilometrech, teď dokážete bez větších obtíží uběhnout deset.Což mě přivádí k samotnému půlmaratonu. Spousta lidí, kterým jsem o tom řekl, se zděsila. Jednadvacet kilometrů jim připadalo jako něco nesplnitelného. Když to sami zkusíte a chvilku to udržíte, zjistíte, že je to jen a pouze o cviku. A pokud se dokážete zvednout a uběhnout byť jen půl kilometru, než ztratíte dech, věřte, že za pár měsíců tomu bude jinak. Možná je běhání sport i právě pro vás. A nemusí se to zpočátku ani tak zdát. Nemusí to být něco, co děláte na nejlepší výkon nebo z povinnosti. Dejte tomu šanci a zkuste to! Já to zkusil a nelituji toho.

Martin Zákravský

F I Y