csen

formuláře Sportvisio

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ke stažení  ZDE >>
REVERZ - PROHLÁŠENÍ O PRÁVNÍ ODPOVĚDNOSTI  ke stažení  ZDE >>
SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE S ÚČASTI NA SPORTOVNÍ AKCI SPORTVISIO, z. s. ke stažení  ZDE >>

 

 

Běžecké lyžování

DSC 2317 kopie kopie

Běžecké lyžovaní dlouhodobě patří mezi naše srdcové záležitosti podobně jako běh a proto naši vizi rozvíjíme i v tomto sportu. Krásné prostředí hor, výborná parta a dynamický sport, jako je běžecké lyžování a běh. To patří k sobě a nic lepšího nemůže být! Tato kombinace nás prostě baví a jsme rádi, že i Vás a můžeme se na podobných akcích stýkat. Pilotní projekt v Jizerských horách proběhl pod vedením trenérů Milana Janaty, Romana Šinkovského a Jany Mílové. Do budoucna zcela jistě tento osvědčený tým zachováme a dle počtu přihlášených rozšíříme, abychom se Vám mohli co možná nejvíce individuálně věnovat. Celý prodloužený víkend se poté budeme zabývat zejména bruslařské technice běhu na lyžích, regeneraci, relaxačnímu cvičení a odborným přednáškám z úst těch nejzkušenějších pedagogů. Obvykle kurz probíhá od čtvrtka do neděle a je doplněn o běžecké regenerační výběhy. V případě zájmu o další informace Vám rádi odpovíme na info@sportvisio.cz.

 

 

Loga

 

Sportvisio                                                                                          ke stažení ZDE >> 
   

Reference elitních běžců

 

Milan Janata

janata 14324670 1304559989563817 5800943249661224539 o

Maraton Hradec Králové 2016 - 1. místo, Půlmaraton Český ráj 2016 - 1. místoTrutnovský půlmaraton 2016 - 3. místoKřížová desítka 2016 - 3. místoHradecký půlmaraton 2014 - 3. místoKřížová desítka 2013 - 2. místoHradecký koloběh 2013 - 2. místo

"Závody Sportvisio absolvuji již řadu let a je příjemné sledovat progres, kterým se vyvíjí. Běžci všech výkonností získávají postupně lepší a lepší komfort a to viditelně oceňují svou stále vzrůstající účastí na těchto akcích. Ne náhodou se tedy zejména Hradecký půlmaraton stal mezi běžci velmi prestižní a vyhledávanou událostí. Jako sportovec oceňuji zejména přátelskou atmosféru, které se mi dostává na všech akcích a zároveň profesionalitu pořadatelského týmu. Jelikož jsem sám organizátorem běžeckého závodu Okolo Stračova, tak dokáži ocenit práci, kterou celý tým odvádí! Příjemná je také rozmanitost závodů, které běžce zavedou jak do krásné přírody (Český ráj, Rychnov nad Kněžnou), tak mu nabídkou rychlé tratě v městské zástavbě pro osobní rekordy. Kdybych se sám chtěl pokoušet o osobní rekord v půlmaratonu či maratonu, tak bych si určitě vybral trať v Hradci Králové. Právě odtud také opravdu osobní rekord v půlmaratonu mám. Pro rok 2017 se doufám bude na zdejší trati otřásat můj osobní rekord v maratonu!"

 

 

Pavel Dymák

Dymak

účastník ME v Amsterdamu 2016, medailista z mistrovství ČR, účastník MS v běhu do vrchu, Hradecký půlmaraton 2015, 2. místo tehdy v osobním rekordu 1:07:55 min

"Zázemí bylo bez problémů, velké pozitivum vidím v umístění registrace a šaten kousek od startu. Samotná trať byla velice rychlá a značení každého kilometru umožňovalo hlídat tempo. Že se nejedná o malou akci bylo vidět kolem tratě, kterou lemovaly davy fanoušků a závod tak utíkal ještě rychleji :). Za mě naprostá spokojenost a pokud zdraví dovolí, rád se opět zúčastním."

 

 

Vít Pavlišta

pavlista phoca thumb l lll6911

účastník ME v Amsterdamu 2016, několikanásobný mistr ČR na různých distancích (3x půlmaraton, 1x maraton, 1x běh do vrchu), 14. místo ME v běhu do vrchu, Hradecký půlmaraton 2016 - 1. místo v čase 1:06:52 min

"Hradecký půlmaraton se běží na rychlé a pěkné trase uprostřed lesa. Na trati je minimální převýšení, je skrytá před větrem mezi stromy a zároveň se celou dobu běží po novém asfaltu. Pořadatelsky je akce dobře zvládnutá a rád se do Hradce zase vrátím."

 

Vrcholový sport

Sportvisio, z.s. podporuje přípravu těchto vrcholových sportovců

Ondřej Fejfar

Ondřej Fejfar reprezentuje Českou republiku mnoho let. V roce 2016 se zúčastnil závodů Světové skyrunningové série – závodů extrémních horských běhů konaných po celém světě. V disciplíně Vertikální Kilometr obsadil v celkovém hodnocení 5. místo. Závod v USA (The Rut VK) dokonce vyhrál a na Kanárských ostrovech (Transvulcania VK) doběhl na 2. místě. V běhu do vrchu se na ME v Itálii stal členem stříbrného družstva.

fejfar titulka fejfar 03 fejfar 01

 

 

Milan Janata

Milan Janata, všestranný atlet, jehož hlavní doménou jsou běhy do vrchu, naplnil v roce 2016 svou zatím nejúspěšnější závodní sezónu zejména 10. místem na MS v dlouhém horském běhu (Slovinsko), 2. místem v týmovém závodě extremních štafet Dolomitenmann, nebo např. vítězstvím v horském půlmaratonu na Madeiře.

 janata titulka janata 02 janata 01

 

 

Roman Šinkovský

Roman Šinkovský dlouhodobě patří mezi nejlepší extrémní sportovce ČR. Věnuje se disciplíně adventure race (AR), která propojuje běh, jízdu na kole, pádlování, lanové a outdorové aktivity s orientací v terénu. Jedná se o nejnáročnější závody na světě, které jsou non-stop na vzdálenosti 300-700 km. Mistr ČR (2013-2015), 2. místo na ME v AR (Španělsko 2016), 13. místo na MS v AR (Austrálie 2016), přední umístění na evropských a světových pohárech v AR (Turecko, Irsko, Čína, Argentina, Mongolsko).

sinkovsky titulka sinkovsky 03 sinkovsky 02

Ke stažení

F I Y