csen

KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 6. ročník

krizova desitka

Termín: 31. 3. 2018 

Start hlavního závodu: 12:30 hod.

Místo: Hradec Králové, Lesní hřbitov  (MAPA)
  • Pod záštitou primátora města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka a Rady města Hradec Králové

  • Pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D.

Popis akce

  •       Ideální závod na začátek běžecké sezony
  •       Rychlý závod v běhu na 10 km a 5 km uprostřed městských lesů
  •       Součástí akce jsou dětské běhy
  •       Sportovní den pro celou rodinu HRADEC NA NOHOU
  •       Atraktivní trasa - neustálý kontakt s čelem závodu

Ročník: 6.

Termín: 31. 3. 2018

Pořadatel: Sportvisio, z.s.

Místo: Hradec Králové, Lesní hřbitov  (MAPA)

Start hlavního závodu: 12:30 hod.

Trasa: rovinatá, asfaltová v lese

Mapa:  ZDE >>

Měření a výsledky závodu: měřeno pomocí čipů (www.sport-base.cz)

Registrace:  ZDE >>

Registrace a prezence: centrum závodu 31. 3. 2018 (8:00 – 11:30 hod.)

Šatny, úschovna: centrum závodu

Parkoviště: Lesní hřbitov, Hradec Králové  (MAPA)

Ceny a odměny: věcné ceny od sponzorů a partnerů závodu

Kapacita závodu: 700 běžců

Rekord závodu na 10 km:

  • Muži: Gaisl Luboš (2017) 0:31:54 
  • Ženy: Stránská Adéla (2016) 0:36:22.6

 

KATEGORIE: rozhodující je věk v roce závodu

1. JEDNOTLIVCI - 10 km

M18+ / Z18+  2000 -1989 18 - 29 let
M30+ / Z30+ 1988 - 1979 30 - 39 let
M40+ / Z40+ 1978 - 1969 40 - 49 let
M50+ / Z50+ 1968 - 1959 50 - 59 let
M60+ 1958   - 60 a více let


2. JEDNOTLIVCI - doplňkový závod 5 km

M/Z Muži / Ženy 2000 a starší 18 a více let
JM/JZ Junioři / Juniorky 2003 – 2001 15 -17 let 

 

3. DĚTSKÉ ZÁVODY

CH1/D1 (2014 a mladší) 4 roky a ml.
CH2/D2 (2013 - 2012) 5 - 6 let
CH3/D3 (2011 - 2010) 7 - 8 let
CH4/D4 (2009 - 2008) 9 - 10 let
CH5/D5 (2007 - 2006) 11 - 12 let
CH6/D6 (2005 - 2004) 13 - 14 let

 

PROGRAM ZÁVODU

8:00 - 9:30 Prezence na dětské závody a koloběžky
8:00 - 11:30 Prezence k hlavnímu závodu
10:15 Start dětských závodů v běhu (v pořadí od nejmladších)
11:30 Vyhlášení dětských závodů
12:30 Start hlavního závodu na 10 km
12:45 Start doplňkového závodu na 5 km
14:00 Vyhlášení vítězů
9:30 - 14:00 Doprovodné akce a workshopy pro děti

Partneři

  • cpp_BB.jpg
  • eleven_B.jpg
  • futurum_B.jpg
  • glatt_pharma_BB.jpg
  • hradecka_provozni_BB.jpg
  • hradec_kralove_B.jpg
  • Kine-Max_B.jpg
  • kostka_B.jpg
  • kudyznudy_BB.jpg
  • Magnalink_B.jpg
  • Medila_B.jpg
  • mestske_lesy_B.jpg
  • olfincar_B.jpg
  • pizza_panda_B.jpg
  • pujcovna_obytnaku_BB.jpg
  • radioking_motorola_B.jpg
  • rebel_BB.jpg
  • run4fun_B.jpg
  • salming_B.jpg
  • snowbear_B.jpg

Kalendář akcí

Ke stažení

F I Y