csen

ZÁŽITKOVÝ KEMP PRO DĚTI VE VĚKU 7 - 14 let 

 florbal        fotbal       kolo         lezen            peskak           volejbal      trampol     voda

 

20160722 170126 20160720 171646 20160719 161712 20160717 095156

 

PROČ S NÁMI?!
Protože milujeme sport a máme vizi. Sport je naší vášní, životem i profesí. 

INSTRUKTOŘI 
Profesionální pedagogové se specializací tělesná výchova a sport, dlouholetí trenéři atletiky, ledního hokeje a florbalu, instruktoři horolezení.

POŘADATEL
Sportvisio z.s., pořadatel největší sportovní akce východních Čech - Hradeckého půlmaratonu a maratonu Hradec Králové, překážkových závodů Gladiator race a dalších sportovních akcí pro širokou veřejnost.

GARANT AKCE 
Mgr. Roman Šinkovský, Ph.D. - reprezentant ČR v adventure race, profesionální trenér bruslení a ledního hokeje, dlouholetý univerzitní pedagog v oboru sport a tělesná výchova, kondiční trenér, učitel lyžování a snowboardingu, hlavní organizátor sportovních akcí Sportvisio a otec tří synů :-).

 

MÍSTO:  kemp Ostružno, Český ráj         
Adresa zařízení:  kemp BK TOUR, Sklář - Ostružno, Ostružno u Jičína, 506 01 Jičín
GPS: 50°26'38.87"N 15°16'24.52  (mapa)

TERMÍN:  30. 7. - 11. 8. 2017   

PŘIHLÁŠKA:  ZDE >>  (Termín a typ kempu vyberete po přihlášení do registračního systému.) 


ZAMĚŘENÍ:
prožitkové kolektivní a kreativní aktivity, dobrodružné hry, všeobecná sportovní příprava

NÁPLŇ PROGRAMU: Letní zážitkový kemp SPORTVISIO je určen pro děti (6 - 14let), které si chtějí vyzkoušet pestrou nabídku sportovních aktivit (nejen) v přírodě. Akce je zaměřena na všeobecnou sportovní přípravu bez specializovaného zaměření na jeden vyhraněný sport. Nedílnou součástí jsou animační a kreativní hry, které nechají vyniknout tvořivé duše. Pod odborným dohledem pedagogů se se seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Nedílnou součástí kempu je pěší turistika. V rámci programu děti soutěží v mnoha disciplínách, včetně celotáborové hry a dětské olympiády. Děti prostřednictvím aktivit budou rozvíjet práci v kolektivu, řešit nečekané situace a tím si zlepší i komunikaci s vrstevníky. Celý program je laděn zážitkově, bez zaměření na výsledek.

  • turistika, orientace v terénu

  • animační, táborové a dobrodružné hry

  • celotáborová hra

  • míčové hry, fotbal, volejbal, házená, dále florbal, stolní tenis

  • základy lezení, slaňování, další lanové aktivity

  • dobrodružné hry v přírodě, noční hra

  • základy gymnastiky, akrobacie

  • koupaní a vodní hrátky

  • soutěže a závody (např. triatlon, olympiáda a další)

  • skupinové hry a týmové soutěže

 

UBYTOVÁNÍ: V  chatkách rekreačního zařízení. Všechny jsou vybaveny lůžkovinami. V případě alergie doporučujeme vlastní polštářek. Chatky jsou vybavené šatní skříní, palandou, stolem, židlemi a zásuvkou s elektrickým proudem.

STRAVOVÁNÍ: Rozšířená plná penze s dvěma svačinami a pitným režimem. Pobyt začíná večeří v sobotu a končíme snídaní v sobotu.

DOPRAVA: společná autobusem

CENA: bude specifikováno

CENA ZAHRNUJE: ubytování v chatkách, rozšířená plná penze (5 x denně) a pitný režim, jednoho kvalifikovaného pedagoga a trenéra na 10 dětí, kompletní program kempu včetně vstupů (koupaliště, hrad apod.), použití a pronájem sportovních pomůcek, ceny do soutěží, medaile.

PLATBA: bude specifikováno (leden/únor 2017)

POPIS LOKALITY:  rekreační areál se nachází v oblasti Českého ráje, 8 km od Jičína. Nádherné místo obklopené hlubokými lesy a romantickými rybníky, nad kterými se tyčí Prachovské skály. K dispozici je prostorný travnatý pozemek, v okolí vedou turistické a cyklistické značené stezky, které nás dovedou na nejkrásnější místa Českého ráje.

Přímo v areálu jsou 3 antuková hřiště, travnaté fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stoly na stolní tenis. Koupání je možné v místní přírodní nádrži nebo v novém bazénu o rozměru 8 x 4x 1,2 m..

 

SEZNAM VĚCÍ S SEBOU:
Vyplněné formuláře (ke stažení níže) a doklady:

1. Prohlášení zákonných zástupců („bezinfekčnost“; plavec/neplavec; seřízení kola)

2. Potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti

3. Kopie průkazu pojišťovny a osobní léky

Doporučené oblečení - 3x tričko krátký rukáv, 1x tričko dlouhý rukáv, 3x kraťasy, 2x tepláková souprava, 1x šusťáková souprava, spodní prádlo, 6x ponožky, 1x teplé ponožky, pyžamo, šátek (na hry), čepice - kšiltovka, plavky, 2x sportovní boty, přezůvky, holínky

Ostatní - hygienické potřeby, 2 ručníky, repelent proti komárům a klíšťatům, krém na opalování, brýle proti slunci, pláštěnka, blok a psací potřeby, dopisní papíry nebo pohledy se známkou a adresou, společenské hry, baterka (čelovka), lahev na pití, batůžek na výlety, látkový pytel na špinavé prádlo, pálku na stolní tenis a míček, karimatku na cvičení.

Sladkosti a kapesné dle uvážení

INFORMACE: Jana Mílová, tel: 725 970 005; jana.milova@sportvisio.cz

PŘIHLÁŠKA:  ZDE >>  (Termín a typ kempu vyberete po přihlášení do registračního systému.)
Leták ke stažení:  připravujeme
Storno podmínky:  ZDE >>
Formulář: Prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost; plavec/neplavec; seřízení kola)na bezinfekčnost ke stažení:  ZDE >>
Řád kempu ke stažení:  ZDE >>
Potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti: ke stažení  ZDE >>

Kalendář akcí

Ke stažení

F I Y