csen

PRO DĚTI VE VĚKU 7 - 14 let 

 

 florbal        fotbal       kolo         lezen            peskak           volejbal      trampol     voda

DSCN4407 DSCN4356 DSCN4510 DSCN8202

 

PROČ S NÁMI ?!
Protože milujeme sport a máme vizi. Sport je naší vášní, životem i profesí. 

INSTRUKTOŘI 
Profesionální pedagogové se specializací tělesná výchova a sport, dlouholetí trenéři atletiky, ledního hokeje a florbalu, instruktoři horolezení.

POŘADATEL
Sportvisio z.s., pořadatel největší sportovní akce východních Čech - Hradeckého půlmaratonu a maratonu Hradec Králové, překážkových závodů Gladiator race a dalších sportovních akcí pro širokou veřejnost.

GARANT AKCE 
Mgr. Roman Šinkovský, Ph.D. - reprezentant ČR v adventure race, profesionální trenér bruslení a ledního hokeje, dlouholetý univerzitní pedagog v oboru sport a tělesná výchova, kondiční trenér, učitel lyžování a snowboardingu, hlavní organizátor sportovních akcí Sportvisio a otec tří synů :-).

MÍSTO: kemp Ostružno, Český ráj         
Adresa zařízení:  kemp BK TOUR, Sklář - Ostružno, Ostružno u Jičína, 506 01 Jičín
GPS: 50°26'38.87"N 15°16'24.52  (mapa)

TERMÍN: 28. 7. - 4. 8. 2018  
ZAMĚŘENÍ:  všeobecná sportovní příprava

NÁPLŇ PROGRAMU: aktivity zařazené do programu vedou ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji, se spoustou legrace a nevšedních zážitků. Děti se na našem sportovním kempu seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí. 

 • cyklistika, cykloobratnost

 • turistika, orientace v terénu

 • míčové hry, fotbal, volejbal, házená, florbal, stolní tenis

 • základy atletiky

 • základy lezení, slaňování, další lanové aktivity

 • základy gymnastiky

 • koupaní a vodní hrátky

 • všeobecná kondiční příprava

 • dobrodružné hry v přírodě, noční hra

 • soutěže a závody (např. triatlon, olympiáda a další)

 • skupinové hry a týmové soutěže

 

UBYTOVÁNÍ: V  chatkách rekreačního zařízení. Všechny jsou vybaveny lůžkovinami. V případě alergie doporučujeme vlastní polštářek. Chatky jsou vybavené šatní skříní, palandou, stolem, židlemi a zásuvkou s elektrickým proudem.

STRAVOVÁNÍ: Rozšířená plná penze s dvěma svačinami a pitným režimem. Pobyt začíná večeří v sobotu 28. 7. a končí snídaní v sobotu 4. 8. 2018.

DOPRAVA: individuální

Sraz účastníků je v sobotu 28. 7. 2018 v 17:00 hod v kempu
Odjezd účastníků je v sobotu 4. 8. 2018  v 10:00 hod z kempu.

CENA:  

Přihlášení a platba do 30. 4. 2018 3.690,- Kč
Přihlášení a platba od 1. 5. 2018 3.890,- Kč

CENA ZAHRNUJE: ubytování v chatkách, rozšířená plná penze (5 x denně) a pitný režim, jednoho kvalifikovaného pedagoga nebo trenéra na 10 dětí, kompletní program kempu včetně vstupů (koupaliště, hrad apod.), použití a pronájem sportovních pomůcek, ceny do soutěží, medaile.

PŘIHLÁŠKA:  ZDE >>

Platby provádějte dle instrukcí zaslaných na váš email po odeslání přihlášky.

POPIS LOKALITY: rekreační areál se nachází v oblasti Českého ráje, 8 km od Jičína. Nádherné místo obklopené hlubokými lesy a romantickými rybníky, nad kterými se tyčí Prachovské skály. K dispozici je prostorný travnatý pozemek, v okolí vedou turistické a cyklistické značené stezky, které nás dovedou na nejkrásnější místa Českého ráje.

Přímo v areálu jsou 3 antuková hřiště, travnaté fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stoly na stolní tenis. Koupání je možné v místní přírodní nádrži nebo v novém bazénu o rozměru 8 x 4x 1,2 m.

SEZNAM VĚCÍ S SEBOU
Vyplněné formuláře (ke stažení níže) a doklady:

1. Prohlášení zákonných zástupců („bezinfekčnost“; plavec/neplavec; seřízení kola)

2. Potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti

3. Kopie průkazu pojišťovny a osobní léky

Cyklistické vybavení - kolo, helma, vybavení na kolo (lahev, pumpička, zámek, náhradní duši a lepení, doporučujeme náhradní brzdové lanko a sadu klíčů)
Doporučené oblečení - 3x tričko krátký rukáv, 1x tričko dlouhý rukáv, 3x kraťasy, 2x tepláková souprava, 1x šusťáková souprava, spodní prádlo, 6x ponožky, 1x teplé ponožky, pyžamo, šátek (na hry), čepice - kšiltovka, plavky, 2x sportovní boty, přezůvky, holínky

Ostatní - hygienické potřeby, 2 ručníky, repelent proti komárům a klíšťatům, krém na opalování, brýle proti slunci, pláštěnka, blok a psací potřeby, dopisní papíry nebo pohledy se známkou a adresou, společenské hry, baterka (čelovka), lahev na pití, batůžek na výlety, látkový pytel na špinavé prádlo, pálku na stolní tenis a míček, florbalka (hokejka) a florbalový míček, karimatku na cvičení.

sladkosti a kapesné dle uvážení, mobilní telefony nechat doma

INFORMACE: Jana Mílová, tel: 725 970 005; jana.milova@sportvisio.cz

 

PŘIHLÁŠKA:  ZDE >>

Seznam přihlášených:  ZDE >>
Leták ke stažení:  ZDE >>

Storno podmínky:  ZDE >>

Formulář: Prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost; plavec/neplavec; seřízení kola)na bezinfekčnost ke stažení  ZDE >>

Řád kempu ke stažení:  ZDE >>

Potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti: ke stažení  ZDE >>

 

Projekt je realizován s podporou města Hradec Králové
hradec kralove B

Ke stažení

F I Y