csen

Beh Proti Rakovine transparent 02

Motto akce: Pohyb je život – pomoz sobě, pomáhej ostatním.

Již od začátku naší činnosti, jsme chtěli lidem rozdávat radost tím, že s námi budou sportovat, že umožníme co nejširší veřejnosti aktivně sdílet čas s kamarády i rodinou. Od našeho vzniku v roce 2013 se nám podařilo dostat do pohybu již více než 12000 lidí nehledě na věk, ambice či zkušenosti s pohybovými aktivitami. Máme za sebou organizaci desítek akcí, z nichž mnohé mají republikový význam i mezinárodní dopad. Neustále ovšem hledáme nové výzvy a možnosti jak pozitivně ovlivňovat svět kolem nás.

Tím, že nás oslovila společnost Kingspan, a.s. s přáním uspořádání charitativní sportovní akce se naše snažení může posunout ještě o kousek dál. Projektem KINGSPAN BĚH PROTI RAKOVINĚ můžeme pomoci získat finanční prostředky pro dobrou věc. A navíc u toho může být úplně každý – i VY.

Rakovinou ročně onemocní desítky tisíc lidí v České republice a spoustu z nich tento boj prohrává. Díky moderním pracovištím jako je i Onkologická klinika Fakultní nemocnice v Hradci Králové se tento boj stává o něco snazší a často vítězný. Rozhodli jsme se proto, společně s naším generálním partnerem společností Kingspan a.s., výtěžkem naší akce podpořit nákup světelných panelů, které v ozařovacích místnostech pomáhají snižovat stres a tím urychlují léčebný proces.

Foto a podrobné informace ZDE:

Pomozte nám svojí aktivní účastí získat co nejvíce. Vaše startovné půjde na podporu Onkologické kliniky FNHK a firma Kingspan, a.s. daruje za každého účastníka ještě dalších 300,-Kč. To už je opravdu úžasné číslo. V rámci tohoto projektu bude také probíhat veřejná sbírka, jejíž částka bude přidána k výtěžku charitativního běhu, poukázána na transparentní účet a předána zástupcům Onkologické kliniky hradecké Fakultní nemocnice.

Za Vaše zaplacené startovné získáte navíc nejen krásnou originální a funkční čelenku Eleven s logem akce, ale i sportovní zážitek procházkou či proběhnutím historickým centrem města i klidnou stezkou podél řeky Orlice. Vezměte s sebou děti, pejska nebo kamarády – akce je nesoutěžní a vhodná pro každého. Užijete si navíc doprovodný program s hudbou, soutěžemi, chutným občerstvením v cíli a staňte se součástí jedné z největších sportovních akcí v České republice – OLFINCAR HRADECKÝ PŮLMARATON A ČSOB MARATON HRADEC KRÁLOVÉ.

Váš tým Sportvisio

Partneři

  • Cerna_Hora_BB.jpg
  • cesky-rozhlas_B.jpg
  • DSA_B.jpg
  • ejot_B.jpg
  • FN_HK_B.jpg
  • INFOCENTRUM_B.jpg
  • kingspan_bez_napisu_B.jpg
  • run_BB.jpg
  • svet_behu_B.jpg

Ke stažení

F I Y