csen

Beh Proti Rakovine transparent 02 

Kdo je Kingspan, a.s. a čím se zabývá?

Společnost Kingspan je přední světový výrobce izolačních a zateplovacích systémů. Kingspan je uznávaný ve stavebním průmyslu díky pozitivním inovacím, designu a kvalitě výrobků, technické podpoře a servisu zákazníkům.


Pro koho je akce Kingspan Běh proti rakovině určena?

Trasa 5km je vhodná pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a sportovních zkušeností  či ambicí. Můžete ji zvládnout s dětským kočárkem, za doprovodu Vašich dětí, s pejskem, během či chůzi. Základní myšlenkou je pomáhat pohybem nejen sobě, ale i ostatním.


Jak můžu pomoci, když nechci běžet?

Registrovat k akci se může opravdu každý, pokud se rozhodnete, že se akce nechcete účastnit aktivně, můžete přispět na transparentní účet akce jakoukoli částkou, která bude celá použita na podporu Onkologické kliniky FNHK.


Můžu celou vzdálenost absolvovat chůzí?

Ano, samozřejmě. Kingspan Běh proti rakovině je nesoutěžní akce na 5km, kde nezáleží na čase a rychlosti. Trasu můžete absolvovat jako procházku, trénink, výběh či jako společenskou událost.


Jak budou vybrané prostředky použity?

Rádi bychom peněžitého daru z výtěžku Běhu proti rakovině 2017 využili pro nákup brachyterapuetických trubiček. Brachyterapie je šetrná a moderní metoda léčby rakoviny prsu. V České republice je limitujícím faktorem neúhrada plastických trubiček v podmínkách nemocničního paušálu. Jejich cena se pohybuje kolem 33 000 Kč na jednu pacientku a bez finanční podpory sponzorů se neobejde.

Za Vaše startovné 300,- Kč dostanete kompletní servis sportovní akce včetně startovního čísla a originální čelenky ELEVEN s logem akce. Celé Vaše startovné bude  přímo poskytnuto Onkologické klinice FNHK.

F I Y